Itali/ Nëna rreh për vdekje fëmijën se kishte teka, në hetime dhe një shqiptar

Një fëmijë humbi jetën si pasojë e rrahjes nga e ëma në Itali.

Viktima vetëm 3 vjeç e 8 muaj u dhunua nga nëna 27 vjeçare moldave, e cila u acarua nga tekat e shumta.

Ajo deklaroi përpara hetuesve në Modena se e kishte qëlluar të birin, pasi nuk e dëgjonte dhe llastohej mjaft.

“Unë doja që ai të pushonte së qari, por nuk e mendova që do të vdiste nga e rrahura”, u tha ajo hetuesve.

Për momentin nëna, është e vetmja e dyshuar, por policia po heton edhe shokun saj shqiptar, i cili është dënuar më parë për prostitucion.

Ka dyshime se edhe ai mund ta ketë qëlluar viktimën.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *