VIDEO/ 7 vajza përleshen me njëra-tjetrën në rrugët e Tiranës, për një djalë

Kjo video është bërë ditën e sotme në Tiranë.

Shtatë vajza janë përleshur me njëra-tjetrën në mes të rrugës, duke u goditur me shkelma dhe grushta, për një djalë.

Raportohet se një prej vajzave, akuzonte një tjetër vajzë të përfshirë në sherr, se i kishte marrë të dashurin.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “VIDEO/ 7 vajza përleshen me njëra-tjetrën në rrugët e Tiranës, për një djalë”

 1. hason hamshori says:

  Eh ..cfar do te thot lufte per KAR!

 2. Dorina says:

  Dava rrugaces. pse merreni me to?!

 3. @rturi says:

  Lufta e kurvave per nje Car! 😉

 4. fergesa says:

  Haha, e si u “merrka” i dashuri? Ai ka dashur vete dhe ka shkuar. Sa here provokohen meshkujt nga femra te tjera brenda nje dite, por jo te gjithe po e ngjyejne specin ne fergese.

 5. adri says:

  Mire bejne, ashtu duhet, femrat duhet te zihen sot per meshkuj. Mezi pres kur do te me vij radha mua 🙂

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *