VIDEO/ Kjo aktore argjentinase aksidentalisht u tregon gjoksin fansave të saj

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një aktore argjentinase kaloi një moment mjaft të sikletshëm kur gjatë një interviste në “Facebook Live” u tregoi gjoksin fansave të saj.

Virginia Gallardo, 29, po intervistohej nga moderatorja dhe ish aktorja Flor Vigna, në kripin “ Sin Filtro con Flor Vigna” (Pa filtër me Flor Vigna”, kur ndodhi incidenti me veshjen.

Në Video tregohet Virginia mjaft në tension, që lëviz vazhdimisht, prek syzet flokët e fytyrën, ndërsa shikon veten në ekran.

Por veshja e saj e shkurtër bën që kur 29 vjeçarja ngre duart, shfaq zbuluar gjoksin.

Në fillim vajzat nuk e vënë re, por më pas incidenti kuptohet duke e lënë Virginian në siklet të madh.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *