FOTO LAJM/ Zeni dhe “çunat” e tij në prapavijë

Shkëlzen Berisha, që ka lënë pushimet jashtë shtetit në mes, ka qenë sot në protestën e opozitës.

Pas pjesmarrjes në protest, bashkë me “çunat” e tij, Zeni është duke dhënë urdhëra në prapaskenë.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “FOTO LAJM/ Zeni dhe “çunat” e tij në prapavijë”

 1. Usa says:

  Qenka dhe Julian Deda, djali i shokut Xhemal, qe e ka pasur vaj me monizmin.
  Juliani e ka vaj me kupolen mafioze te Vicidolit.
  Nuk ndrrojne sahan Xhemalet.

 2. Shqiptari Ilirise says:

  Po ky bolja i zef dedes cdo ketu.
  Po ti edhe po erdhi PD ne pushtet prap kllounin qe te talle bythen Basha do besh.Ajde bole ajde.

 3. Ilija says:

  Oh sa po iu djeg xeneve te Vicidolit reforma de drejtesi, ndersa Juljani, si i biri i shokut Xhemal, do te laje m….. me sh…e .

 4. ceni says:

  Ky Julian trapi qe kur perpiqet te beje humur bajat me ne fund e kuptoj qe nuk eshte humorist tani ka fillu me i lepi brimen Zenit per nonje lek…ha ha ha cfare trapash jane disa…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *