FOTO LAJM/ Zeni dhe “çunat” e tij në prapavijë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Shkëlzen Berisha, që ka lënë pushimet jashtë shtetit në mes, ka qenë sot në protestën e opozitës.

Pas pjesmarrjes në protest, bashkë me “çunat” e tij, Zeni është duke dhënë urdhëra në prapaskenë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

4 komente në “FOTO LAJM/ Zeni dhe “çunat” e tij në prapavijë”

  1. Usa says:

    Qenka dhe Julian Deda, djali i shokut Xhemal, qe e ka pasur vaj me monizmin.
    Juliani e ka vaj me kupolen mafioze te Vicidolit.
    Nuk ndrrojne sahan Xhemalet.

  2. Shqiptari Ilirise says:

    Po ky bolja i zef dedes cdo ketu.
    Po ti edhe po erdhi PD ne pushtet prap kllounin qe te talle bythen Basha do besh.Ajde bole ajde.

  3. Ilija says:

    Oh sa po iu djeg xeneve te Vicidolit reforma de drejtesi, ndersa Juljani, si i biri i shokut Xhemal, do te laje m….. me sh…e .

  4. ceni says:

    Ky Julian trapi qe kur perpiqet te beje humur bajat me ne fund e kuptoj qe nuk eshte humorist tani ka fillu me i lepi brimen Zenit per nonje lek…ha ha ha cfare trapash jane disa…

Lini një Përgjigje te Usa Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *