FOTO LAJM/ Zeni dhe “çunat” e tij në prapavijë

Shkëlzen Berisha, që ka lënë pushimet jashtë shtetit në mes, ka qenë sot në protestën e opozitës.

Pas pjesmarrjes në protest, bashkë me “çunat” e tij, Zeni është duke dhënë urdhëra në prapaskenë.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...