FOTOT/ Aurela lë Holandën për të protestuar krah Bashës: Jemi këtu për fëmijët tanë (dhe një garë selfie)

Në protestën e PD-së është shfaqur edhe Aurela Basha.

Ajo ka lënë Holandën këtë fundjavë, për të qenë krah të shoqit.

“Bashkë me Aurelën, në shesh, krah mijëra familjarëve të tjerë, për një vend dhe shoqëri më të mirë për fëmijët tanë”, shkruan Basha, i cili ka postuar disa foto nga protesta.

Siç shihet, të gjithë nuk e kanë humbur rastin të bëjnë ndonjë selfie.

Madje edhe kur mbi kokë kanë pasur fjalën “f*ck”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/basha-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/basha-9.jpg","attachment_id":635285},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/basha-1-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/basha-1-2.jpg","attachment_id":635286},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/basha-2-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/basha-2-2.jpg","attachment_id":635287},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/basha-5-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/basha-5-2.jpg","attachment_id":635290},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/basha-6-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/basha-6-1.jpg","attachment_id":635291},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/basha-3-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/basha-3-2.jpg","attachment_id":635288},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/basha-4-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/basha-4-2.jpg","attachment_id":635289},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/basha-7-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/basha-7-1.jpg","attachment_id":635292},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/basha-8-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/basha-8-1.jpg","attachment_id":635293}]

30 komente në “FOTOT/ Aurela lë Holandën për të protestuar krah Bashës: Jemi këtu për fëmijët tanë (dhe një garë selfie)”

 1. Xhemi says:

  Sa e shemtut qeka Aurelia….
  …me bukur nga t’gjithe, kishte dale Mezi i Kamzes.

 2. Shqiptari i ILIRISE. says:

  Te gjithe maloke shpellare.Njerin enjoh.Quhet Korab.Malok tipik servil nga Kalaja e Dodes.

 3. Njerezit qe dalin ne keto foto, nuk eshte populli, thjeshte disa njerez te bejne selfie me kryhehajdutin e 240 miljon eurove te RRUges se Kombit. Njeriu qe fali detin, njeriu qe vrau 4 njerez te paarmatosur ne proteste paqesore 6 vjet me pare… Populli duhet te ngrihet ne PROTESTE derisa Reforma e Drejtesise te zbatohet duke burgosur njerezit si Lulzim Basha, Saleh Berisha, Shkelzen Berisha, Ilir Meta, Flarmur Noka, Grida Duma, J. Topalli, e te tjere, monstra qe i kane sjell vetem demtime financiare e kane bere krime duke vrare ne driten me diell Shqiperise. Perpjekja e fundit e monstrave per ti shpetuar Vetingut. Burg te perjetshem Bashes, Lulzime, Shkelzen Ajlushlar Berisha, Saleh Karaxhic Berisha, Grida Dumumja, Flamur Noka,

 4. O Lulezim!
  Kur te shoh ty me kujtohet nje proverb:
  “Kercen prifti nga belaja”
  Tani je i detyruar ta kercesh kete valle qe jam i sigurt se mallkon vehten.Por s’ke c’ben.Te kane futur neper qorsokaket ustallaret qe zene fill qe nga Sigurimi Shtetit,UDB-ja dhe Sali Berisha me aferat super kriminale dhe tradhetare.
  E dime qe hallin e ke te madh dhe s’ke rruge tjeter.Sado qe luan te “sigurtin” dhe “babaxhanin”.

 5. Halit gërneta says:

  Gopi më i rëndë dhe më hijerëndë është padyshim pompinarja Grrida Duma..Kurse kokerroçka me i lodhur është Dashamir Tahiri (ose Dashi i Havasë). Hahahahahaha. U qifja protestën.

 6. ardi says:

  Vrasesit jane kthyer ne vendin e krimit…

 7. Shaboni says:

  Shyqyr se jan mledh vetem burra!!

 8. pedro i ri says:

  Tufe injorantesh. Proteste e mafjes. Te destinuar te humbasin deri ne 2040

 9. ajola says:

  Aurela jeton ne Tirane tash sa vite por mashtruesit vazhdojne te mashtrojne popullin siç mashtruen ne komunizem se do hanim me luge floriri Mashtrojne se Basha ka qene kamajer me 1990 ne Rinas ne nje kohe qe ka lindur me 1974 pra 16 vjeç minoren kamajer keto jane lajmet e sakta te Meros o te mashtruar

  1. lola says:

   Po mor malok/e i/e trashe .Bashen e njeh ti qe je rrit me arushen dhe nuk e njeh Mero qe i njeh me dhembe e dhemballe shqupsit.Mos u lodh se nuk pret njeri sqarime nga ti o gje e trashe.

  2. koli says:

   Mos e kishe nickname ajola do mendoja se je Aurela dora vete. Po meqe ti e njihke shume mire biografine e Bashajve, une qe jam rritur ne Tirane di se babai i Aureles ka punuar ne zbulim ne kohe te xhaxhit. Eh po si u bene demokrate eeeee? E kane mbajtur te frsutruar ndjenjen e disidentit per 50 vjet. Ik e futi nje dore qofte te protesta ti ate bej. Po nxito se po nuk shkove ne kohe, ngelesh pa dreke!

 10. Acht e vierte qi basha Ka me qit grüne e tij nudo ne cadre,
  me e pallue gjithe militanter? Te parat ato qi Do flijohen urije perbashen,
  Dari treu her secili. Viagrat gratis pari hallonde

  1. Edi says:

   O trim,na thuaj gjuhen qe perdor qe ta perkthej me google translater

 11. agron says:

  Tragjike por ne te vertet, kjo protest eshte si ne filmin Life of Brian:
  “Aside from sanitation, medicine, school, wine, public order, irrigation, roads, water treatment, and general health care, what, I ask you, have the Romans ever done for us?”

 12. BASHA KATILI says:

  VRASES!

  TE KULLOJNE DUART GJAK TE PAFAJSHEM!!!!!!!!!!!!

  I LAFSH 100 FISH KRIMET QE KE BERE!

 13. Ardian says:

  Per femijte e kujt e kemi fjalen qe duhet te luftojme? Te pa ngopur vetem zoti mund tju denoje se populli nje pjese nga injoranca e tjetra nga pafuqia nuk ben gjo .

 14. Pastruesja e Ministrise says:

  Hollandezja Fluturuese!

 15. Shigjeta says:

  Jeni ne greve per te ardhmen e femijeve tuaj???? Moj qene po buri jit ka vjedhur kaq shume ae e ka siguruar te ardhmen e femijeve , dhe te niperve nga mbrapa , keshtu e kuptova ,por dhe ndryshe ta kesh thene , prap e njejta gje eshte , dhe ndoshta eshte shume e sakte , me ate kuptim e keni thene , dolet per te ruajtur te vjedhurat , ti ,saliu , me gjithe familjen e tij famekeqe , eahtu eshte dolet qe mos tju marin te vjedhurat dhe ti kunderviheni reformes , ndryshe nuk shpjegohet, pse me kaq ngut te iki qeveria ??? Nuk prisni dhe nja dy a tre muaj ??? Ce keqe do te jete po qe se iu do populli kaq shume dhe do te vini ne krye te shtetit per 2-3 muaj , po jo mo joooooo doni te ruani te vjedhurat dhe te mos zbulohen vrasiet , sa per te vjedhurat nje urim ju jap , nuk do ti gezoni , keshtu sic nuk i gezoj asnje mbret ,diktator dhe kushdo tjeter qe i fitoi me menyra kriminale dhe …….iu ngecshin ne fyt femijeve tuaj ,ne jet te jeteve o kriminela

 16. Adrenalin says:

  Hollandezi fluturues, po ku ju ka gjetur Salehu njëri më hafije se tjetri.
  Kur të vish në pushtet çfar pjese të Shqipëris do të shesesh, sa veta do të vrasësh dhe sa do të vjedhedh, mos haro ke dhe hesapet e vjetra me UÇK.
  Plehra.

 17. tonini says:

  Krenaria e kombit,keta do ta nxjerrin kete vend ne selamet,te gjthe mbas ketyre.

 18. niki says:

  Eshte shume e lehte te shfryhemi me shkrimet tona,por dote ishte FANTASTIKE te shkonim i gjithe populli ne Tirane per te demonstruar qe keto hajna nuk jane aty per popullin, por per te shpetuar veten e tyre nga DREJTESIA, qe po kerkohet te rimekembet me ndihmen e te huajve. FORCA……….. ne po, do ta benim ,per te ardhmen e femijeve tane. JO BASHA, vrasesi dhe HAJDUTI I PARAVE TE POPULLIT .Te rroje populli i ndershem POSHTE TE TERE KETO MASKARANJ QE MENDOJNE SE DO TI ECI .

 19. Sypeshkaqeni says:

  Domosdoqe do protestoj ajo se i iken gjith lluksi po i iku lulza.

 20. lola says:

  ju paskan mbaruar paret qe i i vodhi i jati nga firmat piramidale dhe burri nga rruga e kombit se parate e vjedhura ashtu si meren ashtu ikin. .Qenka vertet serioze.E ndjejne fundin e vertet mesa duket.

 21. Ina says:

  Falwminderit qe po dilni per fmijet e mi se te tut i ke siguru.

 22. butrinti says:

  niki..shume e sakte ato qe thua duhet te ngrihemi dhe te kerkojme ndeshkimin e sali qenit lul bashes ilir metes keta jan shkaktaret e te gjithave tragjedive te atdheut ton keta tradhtar duhet te futen ne burg patjeter

 23. bledi says:

  Problemi eshte sesi Parti opozitare duhet te levizi.Ngaqe nuk dîne ca te bejne behen karragjoza.me mire se do humbin me thelle.

 24. mmoisiu says:

  Te dua Xhuljeta,i thote Romeo ne cadren e “Demokraqise “

 25. LIRIE says:

  dashnoret e wtingut (venetikut )hollandese po e bukur si zhabe ,qe e KA cu ne holland per kete jap nje 6 me e pas gjith ditet ne shpi me mare me mre malet,

 26. LIRIE says:

  dashnoret e wtingut (venetikut )hollandese po e bukur si zhabe ,qe e KA cu ne holland per kete jap nje 6 me e pas gjith ditet ne shpi me mare me mire malet, zonja e lulit cfar do akoma te marun e kane rjepur kete popull qe eshte ngrtur per te mrojtur pasurine e vjedhurk puna qe z rama per te mare vendi era shtet njerezit do zemeroshn se isnin mesuae te hanin qyl ,jane ngritur kembet duan ti bien kokes,jarit i erdhi dita te dekoroi kush ti dale para,jane bere dekoratat mere me leng se mshi u mbaru ,po e shtyne witingun akoma pos arestuan gjendia do eskaloi ata qe kane dale aty jane krmnele

 27. nasi says:

  Per mua fotua e bashes me mziun, e do maloke te tjere … eshte foto e vitit… nuk ka gje me te bukur se sa te shikosh keto fytyra qe te drejtojne vendin … galeri modelesh fytyrash malokesh..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *