FOTOT/ Opozita djeg përpara kryeministrisë Ramën, Tahirin dhe Beqajn

Protestuesit i vunë flakën tre dordolecëve që në kokë kishin fotot e kryeministrit Edi Rama dhe ministrave Saimir Tahiri dhe Ilir Beqaj.

Procesi u shoqërua me brohoritma dhe valëvitje flamurësh përpara kryeministrave.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/dorodolec-et-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/dorodolec-et-1.png","attachment_id":635024},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/dorodolet-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/dorodolet.png","attachment_id":635027},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/dorodolecet-5-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/dorodolecet-5.png","attachment_id":635026},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/dorodolecet-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/dorodolecet-4.png","attachment_id":635025},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/dorodolec-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/dorodolec-2.png","attachment_id":635023},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/dordolecet-6-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/dordolecet-6.png","attachment_id":635022}]

3 komente në “FOTOT/ Opozita djeg përpara kryeministrisë Ramën, Tahirin dhe Beqajn”

 1. Endri says:

  RAMA ARROGANT NUK KUPTON QE SHQIPTARET NGRIHEN NE PROTEST PER BUKE. HISTORIKISHT NE JETOJM NE HARMONI ME ÇDO PUSHTUES TURK ITALIAN SERB GREK GJERMAN DHE E VETMJA PROTESTE QE KEMI BERE NUK KA QEN PER LIRI POR ” DUAM BUKE”
  RAMA E KE LEN POPULLIN NE VUAJTJE DHE TALLESH ME NJERZIT DUKE I KUJTUAR SI I KE BERE KALAMAJT. ZOTROTE JE MESUAR TE BESH ÇDO 20 VJET NGA NJE FEMI POR KJO NUK DO TE THOTE QE TE PRESIM TY EDHE 20 VITE.

 2. ./ says:

  KTAjan kanibalet kta jan antishteti kafshet qe dolen nga kafazi fill mbas 90tes , mjer pjesa tjeter thuaj , qe i ka ren per pjes te bashkjetoj me vllezrit e ariut ,qe nuk duan shtet por vetem te jetojn si ne xhungel.

 3. Gopisti i fundit says:

  Nuk te la Rama pa buke mor Endri , por ata qe jane ngujuar ne cader, qe shkaterruan cdo gje ne kete vend, vodhen , vrane e shiten.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *