FOTOT/ PD flet për mijëra njerëz që do vijnë nga rrethet, por…

PD dhe mediat pranë saj flasin për mijëra njerëz dhe dhjetra autobusë që po vijnë nga rrethet për protestën e sotme.

Por, fotot e mëposhtme tregojnë një realitet tjetër.

Në foto duken vetëm disa dhjetra njerëz.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/autobus-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/autobus-4.jpg","attachment_id":634859},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/autobus-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/autobus-1-1.jpg","attachment_id":634861},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/autobus-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/autobus-2-1.jpg","attachment_id":634862},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/autobus-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/autobus-3-1.jpg","attachment_id":634863},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/autobus-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/autobus-4-1.jpg","attachment_id":634864},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/autobus-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/autobus-5.jpg","attachment_id":634865}]

1 komente në “FOTOT/ PD flet për mijëra njerëz që do vijnë nga rrethet, por…”

 1. Ata votuan mosndeshkimin e tyne says:

  Ne demonstrate duhet te dilnin socialistat e betuar qe jane te zhgenjyer nga Partia e Punes por prapeseprape i jane besnike si puna e qenit por qe
  nuk dua te ofendoj qenin ketu.
  1. Rama fundosi Gerdecin
  2.Tahiri shit makinen kushurirt per transportim droge
  3.Gjithe Shqiperia mbjell hashash tani
  4.Mbetjet toksike i kemi peshqesh ne menyre te vecante nga mafja nen udheheqjen e Edvin Rames
  5 Per koncesionet e ekonomine e Ahmetaj dhe shendetesine e Beqajt apo ate te drejtesise se Manjanit e Vasilit
  6. Per vendet e Punes qe i zuri LSI
  7.Per aleancen me Turqine dhe fitoren??? mbi Greqine per kufirin detar e ligjin e luftes ende ne fuqi.
  8.Vilat e hotelet e Koco okdhimes mbajne koken lart ne plazhin me rere .
  9.Vecanerisht per investiet e jashtezakonshme te papara
  10.Mbani mend qe premtuan per t drejten e votes per emigrantet???
  11.Futi ne bur fukarane por jo Fullanet
  12. Mbani mend ate numrin per antikorrupsion qe te denoncojne bagetia????
  13.Po Roshin e gangsterat e tjere ne PS kush i dha pushtet
  14. Dekoroi Visho Ajazin dhe tani ndshta Adriatik Lallen
  tani e keni rradhen ju me shtu ndo pak gjona pozitive te rilindjes se vdekur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *