FOTOT/ Protestuesit e bëjnë Bashën …tym

Ndërsa fjalimi i kreut të Partisë Demokratike vazhdon, ai shoqërohet nga brohoritma, shashka dhe tymuese.

Fotot e mëposhtme tregojnë tymin që del nga turma, i cili mbulon protestuesit, flamurin PD-së dhe atë kombëtar.

E gjithë kjo atmosferë e zhurmshme, duket se nuk i bezdis njerëzit në shesh.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tymi-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tymi-2.png","attachment_id":634988},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tymi-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tymi-4.png","attachment_id":634990},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tymi-5-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tymi-5.png","attachment_id":634991},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tymi-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tymi-2.png","attachment_id":634988},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tymiii-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tymiii.jpg","attachment_id":634999}]

1 komente në “FOTOT/ Protestuesit e bëjnë Bashën …tym”

  1. ronny says:

    Ja keto foto flasim me shume se kushdo,, ta bejme kete vend tym e ku ka tym ka edhe flake dhe futja si ne tym,,, hehehee

    Hajde proteste hajde,,, gallate !!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *