FOTOT/ Protestuesit e bëjnë Bashën …tym

Ndërsa fjalimi i kreut të Partisë Demokratike vazhdon, ai shoqërohet nga brohoritma, shashka dhe tymuese.

Fotot e mëposhtme tregojnë tymin që del nga turma, i cili mbulon protestuesit, flamurin PD-së dhe atë kombëtar.

E gjithë kjo atmosferë e zhurmshme, duket se nuk i bezdis njerëzit në shesh.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tymi-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tymi-2.png","attachment_id":634988},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tymi-4-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tymi-4.png","attachment_id":634990},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tymi-5-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tymi-5.png","attachment_id":634991},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tymi-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tymi-2.png","attachment_id":634988},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tymiii-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/tymiii.jpg","attachment_id":634999}]

1 komente në “FOTOT/ Protestuesit e bëjnë Bashën …tym”

  1. ronny says:

    Ja keto foto flasim me shume se kushdo,, ta bejme kete vend tym e ku ka tym ka edhe flake dhe futja si ne tym,,, hehehee

    Hajde proteste hajde,,, gallate !!!

Lini një Përgjigje te ronny Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *