FOTOT/ Tre luanë sfidojnë njëri-tjetrin, përplasje që ndodh një herë në jetë

Nuk ndodh shpesh që tre luanë të ndeshen me njëri-tjetrin.

Fotografi Justin Thorne ishte me fat që e kishte marrë kamerën me vete dhe shkrepi këto pamje të veçanta në parkun kombëtar “Kruger-it” në Afrikën e Jugut.

Ndeshja mes tre kafshëve zgjati pak, por për 28 vjeçarin, ato çaste ndodhin t’i shikosh vetëm një herë në jetë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/duel-luanesh-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/duel-luanesh.jpg","attachment_id":"635141"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/duel-luanesh-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/duel-luanesh-3.jpg","attachment_id":"635140"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/duel-luanesh-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/duel-luanesh-2.jpg","attachment_id":"635139"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/duel-luanesh-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/duel-luanesh-1.jpg","attachment_id":"635138"}]

1 komente në “FOTOT/ Tre luanë sfidojnë njëri-tjetrin, përplasje që ndodh një herë në jetë”

  1. albani says:

    Duket si Saliu me Ilir Floririn, nga njera ane dhe Rama, nga ana tjeter.

    Se cilet, i gjeni vete.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *