FOTOT/ Tri ditë me radhë pritje për të fotografuar shqiponjat që përleshen

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një fotograf priti për tri ditë me radhë që të mund të kapte fotografinë perfekte të dy shqiponjave që përlesheshin në ajër.

Ben Hall qëndroi në rajonin malor të Hortobagy-t, në Hungari, për të fotografuar shqiponja ku ia doli që të realizonte shkrepjet.

Ai tha se çdo gjë erdhi në momentin ideal, që nga dëbora, rrezet e dimërore të diellit dhe beteja e ashpër mes zogjve.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/shqiponjat-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/shqiponjat.jpg","attachment_id":"635239"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/shqiponjat-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/shqiponjat-4.jpg","attachment_id":"635238"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/shqiponjat-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/shqiponjat-3.jpg","attachment_id":"635237"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/shqiponjat-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/shqiponjat-2.jpg","attachment_id":"635236"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/shqiponjat-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/shqiponjat-1.jpg","attachment_id":"635235"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *