Lista/ Punonjësi i Bashkisë së Kukësit dërgon në protestë gjithë administratën. Në Elbasan pedagogët iu bëjnë presion studentëve

Partia Demokratike i ka marrë të gjitha masat që të mbushë me militantët e saj sheshin para Kryeministrisë.

Madje për ta pasur sa më të sigurtë pjesëmarrjen njerëz të PD-së që punojnë në dikastere të ndryshme kanë depozituar lista me emrat e militantëve që do marrin pjesë në protestë.

Një gjë të tillë e ka bërë fare hapur punonjësi i Bashkisë, Drejtori i konvikteve në qytetin e Kukësit.

Bëhet fjalë për Asllan Hoxhën, i cili i raporton me protokoll kryetarit të PD për pjesmarrjen e administratës në protesten e sotme.

Ndërkohë, nga Elbasani raportohet për një fakt edhe më të rëndë.

Disa pedagogë afër PD-së, iu kanë bërë presion studentëve që të marrin pjesë në protestë, ndryshe do t’i ngelin.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Lista/ Punonjësi i Bashkisë së Kukësit dërgon në protestë gjithë administratën. Në Elbasan pedagogët iu bëjnë presion studentëve”

  1. Gjergji says:

    aaa ju hengert mortja juve!

  2. nord.al says:

    Ne Shkoder te gjith punonjesit e Bashkise kan firmosur per pjesmerrjen, perndryshe…

  3. D says:

    Ec aty Skender Topi. Emrin e gjate e ke Skenderbe kurse ben lojen e LSI. Filloi fushata ne Elb dhe Monika ta ka nevojen se eshte goxha institucion Universiteti. Rrofte Lsi ja

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *