Manipulimi i “RD”-së me protestën dhe Trump

Për t’i dhënë zemër sot protestuesve gazeta e Partisë Demokratike “RD” nuk ka pasur shumë skrupuj.

Në faqen e saj të parë thuhej me gërma të mëdha: “SHBA mbështetje betejës për zgjedhet e lira” dhe në sfond të madh të zi dukej fotoja e Donald Trump.

Pra, sipas “RD”, vetë “miku” i demokratëve po e përshëndeste personalisht aksionin e PD.

Në fakt mesazhi qe nga nënkryetari i komisionit të Kongresit për Europën dhe  ky i fundit nuk përshëndeste popullin demokrat, por mbarë popullin shqiptar.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rd-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rd.png","attachment_id":635017},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rd-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rd-1.jpg","attachment_id":635019}]

1 komente në “Manipulimi i “RD”-së me protestën dhe Trump”

  1. TRAPI says:

    ASHTE MEKU SALI HAJNIT ..HAHHAHAH…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *