Sadije Berisha shpërthen kundër protestës së PD-së: Duan të vijnë në pushtet, ata që kanë abuzuar dhe gënjyer popullin

Ish-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, Sadija, ka bërë një status të ashpër për protestën e sotme të PD-së.

Ajo thotë se protesta në fakt, duhet bërë gjithë politikanëve të korruptuar në këtë vend.

Statusi i Sadije Berishës

Protestuar kundër kujt? Dhe për çfarë? Pse? Kush përfiton prej saj? Me të vërtetë??

Çdo politikan shqiptar nga çfarëdo partie që nuk ka përdorur, abuzuar apo gënjyer popullin e tij le të hedhë gurin e parë!

Shumica e politikanëve në Shqipëri kujdesen për popullin e tyre për sa kohë që ata mund ta përdorin atë.

Besnikëria dhe premtimet e tyre mbarojnë aty ku përfitimet apo nevojat e tyre mbarojne.

Unë mendoj se një protestë e popullit kundër të gjithë politikanëve të korruptuar dhe partive do të jete më me përfitim për njerëzit.

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “Sadije Berisha shpërthen kundër protestës së PD-së: Duan të vijnë në pushtet, ata që kanë abuzuar dhe gënjyer popullin”

 1. Selim says:

  Kjo grua eshte e thelle, do ta marim partizane.

  1. Edkari says:

   ………..ka te drejte Sadija,ka te drejte se dhe ate e kane mashtruar dhe neperkembur.

 2. realisti says:

  Mire jam dakort per partizane por mendoj ta caktoni ne skuadren e zbulimit me qene se ka filluar te flase se dicke din ajo per korrupsionin e saliut e shkelzenit qe ti denoncoje

 3. Aureli says:

  Tu mbaruar leket e zenit o buce grua?

 4. fieraku NGA ferrasi says:

  Mire vlora dhe berati po sadija cpati
  Ka kinflikt interessi nuk quhet
  Qenka plakur shume.

 5. PidhiISateme says:

  Edhe kjo po e ben si Izet Koqe Haxhia. Kur nuk e pjerdhin më fillon e ben gam-gam.

 6. Shigjeta says:

  Perplasje interesash dhe asgje me teper , dava hajdutesh nje fjale e urte popullore thote mbas krishtit , te gjith profet ,keshtu edhe kjo

 7. sypeshkaqeni says:

  kalamanjt e zenkinezit qe i ka dale mjekra ne moshen 30 vjec,nuk kane mare asgje nga paret qe vjedh serbi zeni.
  kjo do bej mire te tregoj te gjitha ato qe ka pare ne ate familje.

 8. grag says:

  Prsh Znj. e Nderuar!

  Fillimishte dua te theme qe je me fat! Lutju zotit perdite! Qe u ndave nga ai pederasti ( ref. I Haxhia). por me rendesishmja, nga ajo familje qe po nnxin jeten prej 27 vjetsh. Te mjeret ne, Shqiperia e mjere, gjithmon i del nje mut familje qe i prish pune! Ne kete kohe jane Berishet dhe per dreq edhe ky i riu me mbiemrin B. Mjere Shqiperia, lum ti oj nuse! Ke shpetuar! A I pe sot te gjithe si familje ne proteste! Me vjen keq per ty dhe femijet por Zeni ex-yt shoq, ndermjetesuesi ( profesion pa universitet!) i famshem, as taksa nuk ka paguar per vjedhjet e tij ! Dhe proteston hajduti! lLlalla eshte llalle!
  Zoti te ruajt ty dhe femijet etij, por se pari Shqiperine! Ne shpetojme kur te mos degjojme se kjo familje ekziston! Kakeshtu mendojne edhe shume anetare te PD, pervec Lul pervesit!

  1. Cutja 1 says:

   Grab ju paske vene epitete te gjitheve hajdut, perves, pederast dhe ne fund te sharjeve te ardhka keq per ish gruan e Zenit. Ti ishe ne proteste apo lepin ndonje kocke dhe cilin nga epitetet e mesipeme mban vete……

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *