VIDEO: Albana Vokshi sherr me Asllan Dogjanin në protestë, i ndajnë qytetarët

Kjo është një video e xhiruar nga Edmond Prifti në protestën që po zhvillohet tani në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” dhe tregon momente tensioni mes demokratëve.

Teksa në sfond dëgjohej kolona zanore e filmit “Skënderbeu” shpërthen një “luftë” mes Albana Vokshit dhe Asllan Dogjanit, ndërsa është një qytetar ai që mundohet të qetësojë gjakrat.

Nuk dihet me siguri se çfarë ka ndodhur mes demokratëve, por kjo mbetet për t’u zbuluar në orët në vazhdim.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “VIDEO: Albana Vokshi sherr me Asllan Dogjanin në protestë, i ndajnë qytetarët”

 1. Fref says:

  Populli me injorant dh koqe ne europeo

 2. Poradeci says:

  Nuk eshte populli ai or fref, jane nje llume kafshesh, pa fre, populli or mik i njeh mire keto vemje, dhe hiena, te cilet kerkojne te shqyejne kermat si veten e tyre.

 3. Poradeci says:

  Nuk eshte populli ai or fref, jane nje llume kafshesh, pa fre, populli or mik i njeh mire keto vemje, dhe hiena, te cilet kerkojne te shqyejne kermat si veten e tyre.

  1. asi,,, says:

   populli nuk jan ato tre autobuza per qytet me nga 20 vete brenda,,,keta jane ata qe kjo qeveri nuk i la te vjedhin me ashtu si vodhen dhe uzurpuan pronat e te tjereve si barbar, ne kohen e saliut,,,dhe vin me shpres se ndoshta po kthehet prap ajo kohe,,,populli i vertet rri ne shtepi dhe fjalen e tij e thot me vote kur ti vij dita,,,,

 4. ali vlora says:

  Populli yne hyne ne popujt e nivelit te ulet. Kjo jo se une nuk jam pjese etij por qe te shkosh e te kerkosh pushtet per Zenin e Lulushin e Medihoxhen kjo ska bythe ku te rri. Turp

 5. T.T says:

  Popull qe ka qef vetem me pas kallam ne bythe per gjith jeten,legena.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *