VIDEO/ Berisha ulet në shesh me Dashin e Havasë dhe Fatmir Medihoxhën: Rama të dorëzojë shtetin, ndryshe…

Jo vetëm Lulzim Basha.

Edhe Sali Berisha është ulur në shesh, për të kërkuar rrëzimin e Ramës dhe marrjen e pushtetit në tavolinë.

Ai tha se Rama duhet të largojë një orë e më parë dhe të dorëzojë shtetin.

Sipas tij, sot nis një revolucion i vërtetë.

Ironia është se Berisha është ulur krah Dashit të Havasë për të mbrojtur edhe ligjin e dekriminalizimit, nga i cili u përjashtua pikërisht ai, dhe Fatmir Medihoxhës.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “VIDEO/ Berisha ulet në shesh me Dashin e Havasë dhe Fatmir Medihoxhën: Rama të dorëzojë shtetin, ndryshe…”

 1. Elton Dinamo says:

  ….ti hash mutin.

 2. €piriiiiii says:

  Vetem Palaço Pjell ai mut vend.

 3. drakula pan says:

  Me sa po shohim edhe vete kreret e organizimit te protestes, nuk e kane seriozisht, por po kalojne radhen qe te kene mundesi te thone ne fushaten e zgjedhjeve se kane bere 1000100 paralajmerime serioze, si dikur ato te Kines. I keni harruar? aha nuk i dini?? Mesojini se jane njelloj si protestat e opozitave tona gjate 26 viteve. Po deshet publikojeni se nuk ka ndonje te pathene. Drakula pan

 4. NjeQytetarOptimist says:

  Opozite e tredhur.. Rame, lere dhe LSI-ne ne korsin e saj dhe fito zgjedhjet te udheheqesh vendin pa kufomat e korrupsjonit.. Lere Floririn me shoke ne fatin e tyre 😉 ..

 5. O.Pamuk: muslimonet shqipfoles jane vazhdimi i identitetit turk ne Evrope..... says:

  PD eshte parti islamike[si Morsi ne Egypt] si e tille perbehet dhe votohet vetem prej muslimon brothers…………

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *