VIDEO/ Berisha ulet në shesh me Dashin e Havasë dhe Fatmir Medihoxhën: Rama të dorëzojë shtetin, ndryshe…

Jo vetëm Lulzim Basha.

Edhe Sali Berisha është ulur në shesh, për të kërkuar rrëzimin e Ramës dhe marrjen e pushtetit në tavolinë.

Ai tha se Rama duhet të largojë një orë e më parë dhe të dorëzojë shtetin.

Sipas tij, sot nis një revolucion i vërtetë.

Ironia është se Berisha është ulur krah Dashit të Havasë për të mbrojtur edhe ligjin e dekriminalizimit, nga i cili u përjashtua pikërisht ai, dhe Fatmir Medihoxhës.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...