Deputeti i PS-së Gaçi ironizon PD-në: Ekzaltim si të bësh seks 1 herë…

Deputeti i PS-së, Artan Gaçi ka ironizuar PD-në në lidhje me protestën para kryeministrisë. Ai shkruan në “Facebook” se PD-ja ia arriti më në fund të organizojë një protestë të denjë për herë të parë dhe paqësore.

Gjithashtu, Gaçi ka vijuar më tej duke thënë se ekzaltimi i demokratëve gjen shpjegim në një video humoristike që ai ka publikuar.

Në të shfaqet një mbledhje ku tema është raporti seksual. Drejtuesja e konferencës flet në mbledhje dhe pyet të ftuarit për raportet seksuale dhe zbulon se njëri prej tyre kishte vetëm një herë në vit të tilla.

Ajo e pyet se përse kaq i ekzaltuar, ai thotë se i kishte ardhur data në atë moment.


16846576_1268010833253170_5112739445799387136_n by e-d21

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Deputeti i PS-së Gaçi ironizon PD-në: Ekzaltim si të bësh seks 1 herë…”

  1. Protesta says:

    Hajde deputet hajde. Me siguri eshte humori i vet qe perdor ne familje.

  2. Selam Salaria says:

    Ua cfare krahasimi gjenial ,sa i zgju paska kene ky dreq,Rama duhet ta beje minister menjehere ket njeri te zgjut dhe Mero ti botoje te gjitha zgjuarsite e ketij gjeniu .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *