FOTO/ Rama pi kafe pak metra larg protestuesve

Kryeministri Rama pas kthimit nga Kosova ka shijuar një kafe i qetë këtë të diel në Hotel Rogner, vetëm pak metra larg protestës opozitare.

Rama duket i qetë dhe i pabezdisur nga protestuesit që kërkojnë dorëheqjen e tij në shoqërinë e deputetit Aqif Rakipi.

Hera e fundit ku kryeministri Rama është shfaqur në publik me deputetin Aqif Rakipi, ishte në kohën e reformës në drejtësi, kur Rama flitej se po kërkonte mes deputetësh numrin 71 për një qeveri pa Ilir Metën.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “FOTO/ Rama pi kafe pak metra larg protestuesve”

 1. dada says:

  As mos ta rruj fare

 2. Endri says:

  Pije kafen se pa lek e ke qeras Vani per ty.
  Hap syt hap se keshtu that per PD ne kohen e nanos qe PD nuk vjen ne pushtet per 100 vite me ate qe beri ne 97 por ja qe populli nuk te pjerdh se nuk eshte skllave. Te mban 4 vite por kur te shikon qe jep 100 milion euro aty ku dine te ndahen nuk te voton me o Hajdut.

 3. KORÇARI says:

  O Endri, nqs Rama eshte hajdut SALA dhe LULKA JANE ALIBABAI ,pra KRYEHAJDUTE

 4. Drejtësia says:

  O Endri je një idjot

 5. Beni says:

  Me hajdut e me kriminel se Saliu e kasta e tij familjare e politike, nuk ka .Ti z Rama edhe 8 vjet do te jesh ne pushtet , sa te jete Sala e Luli jashte apo brenda kafazit ,prandaj pije kafen rehat e te befte mire.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *