Sherri mes Asllan Dogjanit e Albana Vokshit në protestë, mëngjesi në çadër i gjen të pajtuar

Tubimi dhe qëndrimi gjatë gjithë natës në çadrën e vendosur përballë kryeministrisë nga ana e opozitës ka shërbyer dhe për një të mirë: Shtrëngimin e radhëve mes deputetëve të PD.

Kështu, sherri mes deputetes Albana Vokshi me kolegun e saj të ardhur nga PS Asllan Dogjani është shuar, dhe për këtë një meritë ka pikërisht kjo çadër dhe protesta e opozitës.

Githka filloi gjatë protestës së ditës së djeshme të Opozitës, në rrjetët sociale u shpërnda një video ku shihej deputeti i PD-së, Asllan Dogjanin teksa debatonte ashpër me kolegen e tij, Albana Vokshin.

U duk se mes tyre, kishte një përplasje të madhe, sa u desh ndërhyrja e të tjerëve për t’i ndarë.

Por, ka qenë vetë Dogjani që ka shuar të gjithë aludimet për një sherr mes tij Vokshit.

Në mbrëmje, ai ka postuar një foto nga çadra e PD-së e vendosur para kryeministrisë, së bashku me Albana Vokshin.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Sherri mes Asllan Dogjanit e Albana Vokshit në protestë, mëngjesi në çadër i gjen të pajtuar”

  1. druvari nga brrari says:

    kushedi se c ka bo vaki gjat nates,ne errsir,midis tyre,
    nje afrim,frym me frym per me mposht t ftoftit e nates,si ata veteranet e kohes se luftes ne dimrat me debor!!!

Lini një Përgjigje te druvari nga brrari Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *