Shkullaku, thirrje për “përmbysje”: Qeveria do vjedhë zgjedhjet!

Botuesi i portalit “Lapsi”, Armand Shkullaku, i ka bërë thirrje kryetarit të PD Lulzim Basha të çoj opozitën drejt bojkotit të zgjedhjeve, pasi qeveria do ti vjedh ato.

Shkullaku tha se në pushtet janë bandat që vjedhin njëri tjetrin e jo më opozitën. Në fund ai sugjeroi që sllogani i opozitës të jetë “Përmbysje” dhe jo ndryshim.

Fjalimi Shkullakut i mbajtu rnë çadrën e grevës u prit me duartrokitije. Në orët në vazhdim pritet të jap opinionin e saj dhe publicistja Sonila Meço.

REMOTE_ADDR:[]

19 komente në “Shkullaku, thirrje për “përmbysje”: Qeveria do vjedhë zgjedhjet!”

 1. Fredi FR says:

  Eshte mire qe flet ky,te pakten keta nuk fshihen e pranojne qe i drejton LLUMI,i mbeshtet LLUMI,duan LLUMIN.

 2. Fredi FR says:

  Se harrova po Lubonja do jete ? 😀

  1. pse mor qafir-Albaniac says:

   o shllak ik e futi i xhiro nga siria se mso dhe gjuh te huj me ket rast

 3. aqif tahipi says:

  Ik mor budall se te majtett i dhane nje milion shuplaka padronit tend sales ,kur zoteronte te gjitha pushtetet.

 4. Baci says:

  E mor Shkullak. Te qan zemra per ate kohe kur bleve shtepine 500.000 euro te Rolling Hill. Batakci je. Kaq.

 5. Albania says:

  Do flase dhe sonils baxhella epo mire tani do shpetojne shqiptaret…

 6. Nestori says:

  Nuk mund të mungonte edhe ky Shkulaku.

 7. petrit says:

  Duket eshte ” Gazetar ” i Pavarur ! E kujt i duhet ky , pervec gazetarise Perverse . Turp .

 8. wickedgame says:

  Sapun dhe uje per kete shimpazene.

 9. shaqo says:

  Turperoi fshatin ky debil me mjekerr e mustaqe. Nga fshati e kane perzene me hu.

 10. D says:

  Ku ishte ky trimi me 2009 te fliste per zgjedhje te lira e te ndershme. Po per zgjedhjet e Tr me 2011 apo sapo kishte blere vilen

 11. maximus says:

  te gjithe ata qe duan permbysje te kesaj qeverie legjitime, kane bere baderdine ne kohen e qofte largut , kane vjedhur dhe kane perfituar prona te shqiptareve ne menyre te padrejte me dokumenta fallse ose si shperblim nga plaku mere, prandaj edhe kane frike se do te shkojne te gjithe prapa hekurave . lagu sa po vjen edhe po mbyllet, prandaj duan me deomos te vijne ne pushtet qe te vazhdojne dhe te mbrojne ato qe kane vjedhur. por nuk keni fat o llumi i llumrave te shqiperise , se kete rradhe , me shqiptaret e ndershem jane ne krah te tyre USA dhe BE-ja. ne koshin e plerave do perfundoni te gjithe ju hajdute dhe kriminele.

 12. PAULA says:

  KY NDYRESIRE ,E KA KOKEN SA NJE TEPSI 500 LEKESHE PER BAKLLAVA TE KOHES TE ENVERT KY SHEDHAKU QE EDHE MBIEMERIN E KA KOMISH I SHPIFUR NGA CDO DREJTIM FIZIK E INTELIGJENC , KOKA E TIJ PO TA BESH PACE DY DITE HANE GREVISTET DHE MYSAFIRET E TYRE,DUKET SI ASOCIAL SI KURE SKA VENE SAPUN NE TRUPN E TIJ, KETA JANE NJE GRUP QE ISHIN MESUAR TE MBUSHNIN XHEPAT PA PUNUAR DUKE BERE ARTIKUJ FALLCO PER PD,PARA CA KOHE DIKUSH ME SJELL NJE ARTIKULL TE SHKRUAR NGA LUBONJA NE FILLIMET E LEVIZIEVE DEMOKRATIKE DHE KUR ISHTE MIK ME EDIN SHKRUANTE FJALET ME TE MIRA ,QE ESHTE FIGURA ME E PREGATITUR QE KEMI ,, E SHUM TE TJERA,ATA BUSHATI,LUBONJA, ZHEI ,BLUSHI DIKUR SHOK SMIRA I KA BERE ARMIQT ME TE BETUAR TE EDIT…PO TE SHIHNI NDJEKESIT E GRENISTEVE E KUPTONI EDHE ATA QE SJANE TE BINDUR CFAR PERKRAHES KA PD DHE DICKA TE FUNDIT SOT JAM QE ,-KRESHNIK SPAIU ESHTE PA TRU ,

 13. PAULA says:

  KY NDYRESIRE ,E KA KOKEN SA NJE TEPSI 500 LEKESHE PER BAKLLAVA TE KOHES TE ENVERT KY SHEDHAKU QE EDHE MBIEMERIN E KA KOMISH I SHPIFUR NGA CDO DREJTIM FIZIK E INTELIGJENC , KOKA E TIJ PO TA BESH PACE DY DITE HANE GREVISTET DHE MYSAFIRET E TYRE,DUKET SI ASOCIAL SI KURE SKA VENE SAPUN NE TRUPN E TIJ, KETA JANE NJE GRUP QE ISHIN MESUAR TE MBUSHNIN XHEPAT PA PUNUAR DUKE BERE ARTIKUJ FALLCO PER PD,PARA CA KOHE DIKUSH ME SJELL NJE ARTIKULL TE SHKRUAR NGA LUBONJA NE FILLIMET E LEVIZIEVE DEMOKRATIKE DHE KUR ISHTE MIK ME EDIN SHKRUANTE FJALET ME TE MIRA ,QE ESHTE FIGURA ME E PREGATITUR QE KEMI ,, E SHUM TE TJERA,ATA BUSHATI,LUBONJA, ZHEI ,BLUSHI DIKUR SHOK SMIRA I KA BERE ARMIQT ME TE BETUAR TE EDIT…PO TE SHIHNI NDJEKESIT E GRENISTEVE E KUPTONI EDHE ATA QE SJANE TE BINDUR CFAR PERKRAHES KA PD DHE DICKA TE FUNDIT SOT JAM QE ,-KRESHNIK SPAIU ESHTE PA TRU ,KU E DI SHKULI QE BEN THIRIE DESTABILIZUSE ARMQESORE PER TE KRIJUAR REMUJE AJDUTET TE KENE MUNDESI TE FSHENIN CKANE VJEDHUR

 14. grer says:

  Rama! Edhe Shkullakun mos e arresto per keto thirje! Mos, lere katundar dhe me ate pamje idiote qe ka ! Mos se qytetron! Na duhet keshtu! Pastaj s dihet, mos e kap edhe kete vetingu. Se shume kruhet!

 15. Armand Shkula says:

  CFARE MUND TE NXJERRE NGA TRURI E DORA
  MHE SHKULAK !?

  – vetem shkule! Shkule i thone ne dialektin e Veriut diarese…
  Shkulaku nxjerr vetem diare Vicidoli.

 16. populli fukara prej ketyre plehrave says:

  O QYQ po zgjedhjet ti vodhi ne mes te dites e ne sy te gjithe botes ai Luli yt qe ti i del ne krah ore super hajdut,koqe kandari.

 17. populli fukara prej ketyre plehrave says:

  A lahet ky njeri ,duket shume zhul,qyqja te udhehiqesh nga zhulat qe sjane te zot te mbajne veten e tyre

 18. paula says:

  komentin e kam postuar dje pse se keni nxjere ketu spo lene fjale te piste pa nxjer i boton

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *