Shkullaku, thirrje për “përmbysje”: Qeveria do vjedhë zgjedhjet!

Botuesi i portalit “Lapsi”, Armand Shkullaku, i ka bërë thirrje kryetarit të PD Lulzim Basha të çoj opozitën drejt bojkotit të zgjedhjeve, pasi qeveria do ti vjedh ato.

Shkullaku tha se në pushtet janë bandat që vjedhin njëri tjetrin e jo më opozitën. Në fund ai sugjeroi që sllogani i opozitës të jetë “Përmbysje” dhe jo ndryshim.

Fjalimi Shkullakut i mbajtu rnë çadrën e grevës u prit me duartrokitije. Në orët në vazhdim pritet të jap opinionin e saj dhe publicistja Sonila Meço.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...