A do të jenë Armand Shkullaku dhe Sonila Meço, kandidatë për deputetë të PD-së?

Ditën e djeshme protestës së Partisë Demokratike iu bashkuan edhe dy gazetarë, Armand Shkullaku, që u tha se u hoq nga puna për qendrimet e tij, dhe Sonila Meço.

Këta stë fundit bënë thirrje edhe më radikale se vetë PD, duke kërkuar përmbysjen e qeverisë.

Shkullaku dhe Meço nuk e kanë fshehur asnjëherë se janë kundër kësaj qeverie dhe simpatizantë të PD-së dhe Bashës.

Por, dalja e tyre në shesh krah Bashës si protestues, i bën ata gazetarë të angazhuar politikisht.

Ndaj nuk është çudi që ata t’i shohim në listat e PD-së për deputetë.

Kuptohet, nëse PD pranon të hyjë në zgjedhje.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/shkullaku-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/shkullaku-1.jpg","attachment_id":635880},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sonila-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/sonila.jpg","attachment_id":635882},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/shkullaku-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/shkullaku-3.jpg","attachment_id":635885},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/shkullaku-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/shkullaku-2.jpg","attachment_id":635884},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/shkullaku-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/shkullaku-1-1.jpg","attachment_id":635883}]

6 komente në “A do të jenë Armand Shkullaku dhe Sonila Meço, kandidatë për deputetë të PD-së?”

 1. Nauni says:

  Nga brenda PD flitet edhe 3 emra te tjere kandidate per deputet. Elona Meco, Klodian Tomorri nga Topchannel dhe Bledian Koka nga News24.

  1. Vlonjati 12 says:

   Po Grigja, me falni Grida , pse rri ashtu sikur ka shkuar ne vaki, apo po percjellin PD -en per ne banesen e fundit ?

 2. zambi says:

  me logjiken tende, ti mero qe je me radikal se vet PS kunder PD, duhet te ishe deputet i PS.

 3. Rrok cubi says:

  Tashti p.d ja,jo vetem qe do ta coje greven deri ne fund,po me keta fytyra te reja,qe ne fakt jane me te vjetra se demokracia,do rrezoje qeverine,do formoje qeveri teknike,do beje zgjedhje te lira e te ndershme,si me 26 maj 96 dhe do ta coje Shqiperine,se ku dhe keta vete nuk e dine.Lum populli per kete qeveri te cadres para qeverise.

 4. Karkaleci says:

  Yyyy dy fytyrat me te ndyra.Orangutangu Shkullaku,plasi per t’u bere deputet,se ka dhe koken per ate post.Po keshtu e Meçe qe eshte meç.Pika qe nuk ju bje ketyre bastardeve.

 5. Rigoni says:

  E pastaj?…….Kujt i plasi……

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *