FOTO që të gjithë protestuesit do donin të shihnin (dhe ora e Kreshnik Spahiut)

Në PD të gjithë i kanë sytë nga Ilir Meta.

Demokratët presin një përgjigjie nga ai, nëse do të pranojë të rrëzojë Ramën dhe të hyjë në qeveri teknike me PD-në.

Ndaj dhe në rrjet qarkullon kjo foto që do të lumturonte protestuesit, me Ilir Metën që iu bashkohet protestuesve të PD-së.

Ndërkohë, në rrjet po qarkullon edhe një foto e Kreshnik Spahiut.

Ai shfaqet me një orë zviceriane e cila kushton mijëra dollarë, sepse zinxhiri është platin dhe fusha me gurë diamante.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/humor-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/humor-14.jpg","attachment_id":"635931"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-3.jpg","attachment_id":"635932"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-1-1.jpg","attachment_id":"635933"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-2-1.jpg","attachment_id":"635949"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-3-1.jpg","attachment_id":"635951"}]
                 Loading...