FOTO që të gjithë protestuesit do donin të shihnin (dhe ora e Kreshnik Spahiut)

Në PD të gjithë i kanë sytë nga Ilir Meta.

Demokratët presin një përgjigjie nga ai, nëse do të pranojë të rrëzojë Ramën dhe të hyjë në qeveri teknike me PD-në.

Ndaj dhe në rrjet qarkullon kjo foto që do të lumturonte protestuesit, me Ilir Metën që iu bashkohet protestuesve të PD-së.

Ndërkohë, në rrjet po qarkullon edhe një foto e Kreshnik Spahiut.

Ai shfaqet me një orë zviceriane e cila kushton mijëra dollarë, sepse zinxhiri është platin dhe fusha me gurë diamante.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/humor-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/humor-14.jpg","attachment_id":"635931"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-3.jpg","attachment_id":"635932"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-1-1.jpg","attachment_id":"635933"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-2-1.jpg","attachment_id":"635949"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/niku-3-1.jpg","attachment_id":"635951"}]

5 komente në “FOTO që të gjithë protestuesit do donin të shihnin (dhe ora e Kreshnik Spahiut)”

 1. Arber says:

  Agjenturat serbe e greke te mbeshtetura nga agjentura ruse jane ngritur ne kembe dhe duan te rrezojne Edi Ramen per mbeshtetjen qe u jep shqiptareve ne Kosove dhe Maqedoni. Kete skenar ata po e realizojne neprmjet rrjetit shume te fuqishem agjneturor qe kane ne Shqiperi deri ne rangjet me te larta shteterore . Nese PS dhe populli patriot nuk ngrihwn ne mbrojtje te Edi Rames edhe ky do te pesoje fatin e Fan Nolit.

  1. Lari says:

   Po grekët pse i fute në llogari ??? Hhahahahahha. mo sshiko kaq shumë filma me agjentura….. Dhe Aleanca Faqezi paguhet nga turqit ….
   Por jam dakort që pushteti legjitim duhet mbrojtur me çdo kusht..

  2. Blendi says:

   Rrexoje nje hajdut dhe behet gati te qeverise nje hajdut tjeter

 2. tomorri says:

  Po o sote o kurre duhet te mbrohet dhe ruhet Edi Rama ,per nje gje fare te thjeshte ne se duame shqiperine dhe kombin tone.
  Populli shqiptar duhet te ngrihet sa me pare kunder ketyre bandave te rrezikeshme per kete komb dhe tu tregoje vendin kremineleve.
  Europa dhe SHBA duhet te jene me afer se kurre me kombin shqiptar dhe popullin fisnik shqiptar.

  Edi Rama o sote o kurre duhet tu tregoshe kremineleve se shqiperine duhet ta beshe vetem ti dhe asnje tjeter,kundershtareve tregoju deren dhe kohe nuk ka shume per te pritur.Reaksioni nderkombetar po punon dite dhe nate si asnjehere tjeter kunder shqiperise.
  Ju bejme thirrje te gjithe atyre qe jane ngujuare tek çaderja e kremineleve duhet te mendojne nje here per kete komb dhe per kete shqiperi pastaj te marrin vendimin ne favor te tyre.Rruge te mesme nuk ka.

 3. Tori says:

  SOT DEGJOVA SE NUMERI I TE NGUJUARVE TEK CADRAT PO PAKESOHET SE PIZAT PO I NDAJNE PERGJYSEM,,,DHE NJEREZIT JANE TE PAKENAQUR ME KETE RACION,,,,SA TE MBAROJN PIZAT DHE DO NGELI VETEM LULI ME FAMILJEN BERISHA,,,,,,,,

Lini një Përgjigje te tomorri Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *