FOTOT/ I çon foto erotike të dashurit, por një detaj zbulon se… po e tradhtonte

E kemi dëgjuar shpesh shprehjen “detajet bëjnë diferencën”.

Kjo shprehje ka rezultuar shumë e vërtetë në rastin e një çifti në SHBA.

Jackie ka shkuar për një udhëtim pune në Atlanta dhe prej atje i ka nisur disa foto të dashurit të saj.

Por fotot gjysmë nudo nuk kanë bërë efektin e pritshëm te i dashuri, i cili ka vënë re një detaj të dyshimtë.

Në dhomën e hotelit, ku po qëndronte Jackie, ai ka parë edhe një valixhe tjetër, që nuk ishte e saj.

Pasi vajza e ka mohuar se ishte me dikë tjetër në dhomë, djaloshi ka telefonuar recepsionin e hotelit, ku i kanë thënë se nuk kishte asnjë rezervim në emër të Jackie-t.

Pas shumë pyetjesh, ai ka mësuar se dhoma ishte në emër të shefit të vajzës dhe ajo ishte shoqëruesja e tij.

Një motiv i mjaftueshëm për t’u ndarë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/foto-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/foto.jpg","attachment_id":636025},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/foto-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/foto-1.jpg","attachment_id":636026},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/foto-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/foto-2.jpg","attachment_id":636027},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/foto-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/foto-3.jpg","attachment_id":636028}]

1 komente në “FOTOT/ I çon foto erotike të dashurit, por një detaj zbulon se… po e tradhtonte”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *