Lulzim Basha njehëson Ramën me Çilin: Na ofroi kokën e Tahirit, por ne duam kokën e tij

Lulzim Basha ka deklaruar sot, se Rama i ka ofruar kokën e Saimir Tahirit, që PD të dalë nga protesta dhe të marrë pjesë në zgjedhje.

Një gjë e tillë në fakt është përmendur nga Henri Çili, jo nga Rama, por si duket Basha mendon se Çili flet në emër të Ramës.

“Nuk jemi mbledhur këtu për kokën e Tahirit që është peshqesh i bandave.

Nuk jemi këtu për të pranuar “koka turku”.

Mbaje Saimir Tahirin për vete.

Zgjidhja është largimi yt dhe i qeverisë tënde! Dëgjoje zërin e qytetarëve!

Respekto vullnetin e qytetarëve! Hapi rrugë qeverisë teknike dhe me të, hapi rrugë zgjedhjeve të lira dhe të ndershme”, tha Basha.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Lulzim Basha njehëson Ramën me Çilin: Na ofroi kokën e Tahirit, por ne duam kokën e tij”

 1. eli-tiv says:

  …pse duke grene qofte do rezoje qeverine…ky idiot..?? e

 2. ide_amar says:

  Qeveria ka rene. Kjo proteste eshte organizuar ne Meta. Kryeminister do jete Ilir Meta, Minister i brendshem Kreshnik Spahiu, Kryetar kuvendi Edi Paloka, Zv.Kryeminister Ylli Manjani, Minister i mbrojtjes Fatmir Mediu, Minister i financave Grida Duma, Minister drejtsie Arben Ristani, President Petrit Vasili….jane dhe emrat e tjere po keto jane kryesoret. Hajtsuksese dhe pune te mbare qeverise se re.

 3. Orli says:

  More rrace e degjeneruar e rrace serbi!nuk ka vjedhe ndonjehere ne jeten e tij zgjedhje,perkundrazi ti mor pleher ja vodhe bashkine e Tiranes,lere pastaj sali UDB-en qe nuk ka lene zgjedhje pa vjedhur e dhunuae voten e shqiptarve.

 4. Tani says:

  Vetem qyterare qe nuk jane keta te cadres se Luljeta Berishes. Jane maloke tipike, shpellare zullumqare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *