Mesazhet/ Kërcënohet me jetën e fëmijëve gazetarja shqiptare

Gazetarja shqiptare nga Kosova Arbana Xharra është kërcënuar nëpërmjet mesazheve në llogarinë e saj facebook.

Gazetarja është kërcënuar me jetën e fëmijëve të saj ndërsa bashkë me mesazhin, personi në fjalë ka dërguar edhe foto nga ekzekutimet nga ana e terroristëve të ISIS.

Profili nga erdhën mesazhet mban emrin Ebu Duxhane.

Gazetarja ka ironizuar me mesazh-dërguesin.

“Sa trimin e kish pasë ky vend. Ani kërcenojnë me femijë. Edhe janë t’u më tutë, ethet në bark mi kanë shti. Shumë zor e ki me më gjetë. Çka të bonë shpërlarja e trurit. Matrapaz”, shkruan gazetarja e njohur nga Kosova.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Mesazhet/ Kërcënohet me jetën e fëmijëve gazetarja shqiptare”

 1. Endri says:

  MIZERJE ROB, INJORANTE DHE TRUSHKULUR.

 2. Sali Kari says:

  Hallall Trimereshe

 3. dash says:

  Kafsheri hesapi…sidoqofte sben keq te kesh kujdes moj vajze..

 4. Phoenix says:

  Shtazet… Nuk kane lidhje me njerezimin e jo me fene. Kosovaret sapo ia kane shpikur vetes armikun me te ri dhe me te eger, ekstremizmin e dhunshem.

 5. sapa says:

  Minj te zgjebosur qe rrine vrimave.

 6. i pa fe says:

  ore “Milet”::PO KETA TE ISIS-it, sikur jane Per Allahun e Madhe???:::dhe Allahu..dime se eshte Paqesore..as nuk Vrete dhe as nuk Prete…apo jame gabim??
  kETA ME MJEKRRA TE GJATA DUHEN VARUR NE MESE TE PRISHTINES DHE TIRANES…Zoti eshte i te gjitheve…Ai na “Shikon”..por nuk na thote te Vrasim njerez ne Emer te tije….

 7. Drenicak says:

  Arbana duhet te bashkpunoi me MOSADIN e Izraelit qe ju qin nanen leshbythve.
  As Shqiperia e as Kosova nuk kan njerz per ti luftuar kta budall sepse po han mut te dy qeverit duke lejuar duke amnistuar kto shtaz te egra.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *