VIDEO/ Berisha: Pse të mos marrin pjesë në protestë fëmijët e mi? Edhe ata vuajnë nga kjo qeveri

Sali Berisha është pyetur ditën e djeshme për pjesmarrjen në protestë, të fëmijëve të tij.

Ai tha se ata kanë dalë në protestë si qytetarë të shqetësuar dhe duan të rrëzojnë këtë qeveri.

Ironia është se PD ra nga pushteti, pikërisht prej Berishës dhe fëmijëve të tij, që tani kanë zënë sheshin dhe duan të vijnë sërish në pushtet.

Si duket poi u mbarojnë paratë nga jeta luksoze që bëjnë.


BERISHA FAMILJARET by trelosjermatis

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “VIDEO/ Berisha: Pse të mos marrin pjesë në protestë fëmijët e mi? Edhe ata vuajnë nga kjo qeveri”

 1. Relax says:

  Kjo proteste do deshtoje pikerisht per shkak te Sali Berishes dhe Lulzim Bashes,Argites dhe Zenit.Basha-Berisha shiten detin,vrane protestuesit,thyen embargon e naftes ndaj Serbise per te vrare mijra shqiptare te Kosoves,miliona euro pafund te vjedhura ne rrugen e kombit,CEZ,…

 2. populli fukara prej ketyre plehrave says:

  Femijet e tu o kriminel, po vuajne nga frika e burgut dhe sekuestrimi i parave qe i kane vjedhur ketij populli

 3. L leshi says:

  Pika qe su bie atyre shqiptareve barkthare qe kane dale atje per te mbrojtur interesat tuaja dhe te femijeve te tu….megjithate populli shqiptare ka nxjerre budallenj me shumice…

 4. Ethem says:

  Femijet e tu po vuajne se po i harxhohen paret e vjedhura te popullit qe del dhe i mbron me gjakun e djersen e tyre.
  Femijet e tu s’kane me leke per te udhetuar e Karaibe nderkohe qe fshataret dhe qytetaret e tjere mezi mbyllin muajin dhe punojne pa pushim.
  Femijeve te tu ju duhen leke per te mirembajtur vilat e tyre te shumta mirepo ju nik mund te vidhni tani dhe kjo po ju luan mendsh.
  Nese duhen leke per te paguar te dobetit per te mbyllut aferat tuaja te ndyra natyrisht qe rruga e vetme per te vjedhur perseri eshte te merrni pushtetin me dhune perpara se dhuna e proceve gjygjesore t’ju rrasz dhunshem ne burgje.

 5. agim says:

  Ne fakt femijet e Saliut duhet te dalin te protestojne, pasi po i pret burgu. Dhe ne vijim do behet konfiskimi i pasurive te tyre te vena duke vjedhur popullin. Ne burg duhet te perfundojne edhe Ilir Beqja, Ilir Meta etj majtas e djathtas.
  Atehere populli nuk do asgje tjeter, le te behet ç’te behet!

 6. spata says:

  Rre Berrish debili ke genje ti se cduan femijte e tu .Ata kane vite qe ngrohin koqet e ate zogun neper vendet me prallore te botes .Ku po e ndjejne ata varferin e Ramaes o te rente damllaja karagjozi qe ju poftise ketij populli .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *