“Basha merr fuqi nga Andi Bejtja, se ka lidhje të afërta me Donald Trump”

Lideri i opozitës Lulzim Basha u shkëput nga çadra këtë mesditë dhe siç e shikoni në foto është takuar me gazetarin e analistin Andi Bejtja!

Ata që e njohin e dinë se Bejtja nuk është natyra e gazetarit që ulet me politikanë dhe ky është një rast i rrallë.

 Që pas mbylljes së “Agon Channel” Bejtja nuk është stacionuar në ndonjë kanal televizv dhe punon si konsulent i lirë politik dhe mediatik.

Gjithashtu ka zëra se ai ka lidhje me një kompani të tille konsulence shume afër Donald Trump në Amerikë”.

Kështu shkruan portali që financohet nga Shkëlzen Berisha.

Komentet në këtë rast do të ishin të tepërta.

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në ““Basha merr fuqi nga Andi Bejtja, se ka lidhje të afërta me Donald Trump””

 1. Ceni nga Bostoni says:

  Po sa budallenj qe jeni, po Trump as qe e ka idene se ku ndodhet Shqiperia dhe jo me te dije se cndodh aty.Prioriteti i Trump sic e dine te gjithe nuk eshte te merret me politiken nderkombetare por te merret me ate Amerikane dhe ne vecanti ekonomine.Po edhe sikur ti shpjegojne se cfare ndodh ai eshte i pari qe do synoje te jepet drejtesi per hajdute e kriminele si Sali Berisha, Shkelzeni, Mediu apo dhe vete Basha apo dhe Likja…
  Burgu ju pret o te mjere, skeni nga levizni! Amerika eshte PRO reformave , ajo ka investuar qe ne fillim dhe mendimi per tu denuar dhe per tu bere shembull emrat e mesiperm! Fundi po ju vjen dhe bile nga Amerika se po te ishte per Edi Ramen dhe per shqiptaret juve do rronit edhe 100 te tjera ne pushtet!

 2. ceni says:

  Ha ha ha …kjo eshte e vertete, se nje kusheriri i Andit punon si pastrues ne Trump Tower ne Nju York!

 3. kozmo says:

  Jane shashka , ne ShBA nhk funksionon me miq, gjithashtu nga PS ka shume qe punojne direkt me Tramp , koha do te tregoje ,qe Amerika i merr lajmeg e sakta nga DONALD LU DHE JO NGA ANDI TRAPI .

 4. tonini says:

  A u ftofshi ne tajare,po me keto barcaleta e pe rralla cadre do vini ne pushtet ju

 5. andi says:

  Andi Bejtja do ndonje thele, se ka ngelur si peshku pa uje. Basha ka leke!

 6. HAHAHGAHAGAAAAA, shifeni Lulin e vocerr, si ato kalamajte…po e merr ne pyetje kete “shokun” e Trampit…po merr edhe shenime pale….gagagagaahahaaaaaaa,..

 7. Pali Gjokap says:

  PO pjerdh shume Tramp per halet shqipetare. kush i beson eshte komunar nga tropoja. shqiperia nuk permendet pothuajse asnjeher ne media ketu ne usa. Ketu permendet vetem kina, Ruasia, Gjermania dhe Anglia. per shqiperine nuk ka asnje lajm.
  naten e mire prej USA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *