“Basha merr fuqi nga Andi Bejtja, se ka lidhje të afërta me Donald Trump”

Lideri i opozitës Lulzim Basha u shkëput nga çadra këtë mesditë dhe siç e shikoni në foto është takuar me gazetarin e analistin Andi Bejtja!

Ata që e njohin e dinë se Bejtja nuk është natyra e gazetarit që ulet me politikanë dhe ky është një rast i rrallë.

 Që pas mbylljes së “Agon Channel” Bejtja nuk është stacionuar në ndonjë kanal televizv dhe punon si konsulent i lirë politik dhe mediatik.

Gjithashtu ka zëra se ai ka lidhje me një kompani të tille konsulence shume afër Donald Trump në Amerikë”.

Kështu shkruan portali që financohet nga Shkëlzen Berisha.

Komentet në këtë rast do të ishin të tepërta.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...