Blushi i përgjigjet ftesës së Bashës për t’iu bashkuar protestës

Kryetari i LIBRA, Ben Blushi, i është përgjigjur ftesës së kreut demokrat Lulzim Basha për t’iu bashkuar protestës së opozitës.

Duke folur për mediat, Blushi është shprehur se nuk do të shkojë në protestën e opozitës.

Blushi ka theksuar se nuk shkon në çadrën e Sali Berishës, por sipas tij, nëse protesta siguron standarde në zgjedhje, ajo duhet të përshëndetur.

“Nuk shkoj në çadrën e Sali Berishës. Nëse protesta e opozitës siguron standarde në zgjedhje duhet falendëruar”, ka thënë Blushi.

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Blushi i përgjigjet ftesës së Bashës për t’iu bashkuar protestës”

 1. Sali Kari says:

  Hera e pare si tha nje te vertete dhe merr ca pike

 2. Petriti says:

  Blush. Ti tashme je ne cadren e Sali Berishes. Shko Blush, degjoje Bashen, shko e futu ne cader bashke me Mimoza Hafiz Gjurgjeviqin, mos kini turp, turpi per te gjallet eshte. Shkoni, ngrijuani moralin protestuesve. Bashkepuno me Berishen e Bashen per rrezimin e Rames e Metes. Per keto kontribute ju do shperbleheni, do zini poste te lakmueshme, do keni mundesi te merrni tendera dhe te perfitoni te ardhura marramendese. Bete mire qe u larguat nga PS-ja, nuk i a vlente barra qerane, pa poste, pa tendera, pa perfituar asnje prone, etj, etj.
  Shkoni futuni realisht nen ate cader dhe aty rrini e “mendoni per popullin”.

 3. lona says:

  blushi ishte kunder cadres se rames dhe me doemos duhet te ishte edhe kunder cadres se berishes. qendrim perfekt prej nje politikani te vendosur kunder cadrave dhe cadraxhinjve

 4. Ollga Toronto says:

  Me ne fund Blush e kuptove se e ke vendin me Kacin e Zi,me mire vone se kurre thote populli,me ne fund jeni ne prehrin e Saliut,”urime”.

 5. akrepi says:

  Shume sakte ja ke thene Petrit Por kujt ja thua ,Jan komlet shkerdhata.

 6. Dritani USA says:

  Shko o Bush ne cader,mos ki turpe,nuk je i pari,shiko Kac Islamin,Dogjanin,per te mos thene per Nanon kushon e Mamase,bile Nano hengri dhe 4 vjete burge dhe ju ul ne preher Saliut,ty te pakten nuk te ka futur ne burge.Hajde Blush coje deri ne fund rrugen qe ke nisur,me Saliun, pa Saliun,ti mender i dhjere do ngelesh.

 7. Korabi says:

  Po shko mo pse nuk shkon ju një surrat kini.A plehr a plehr të la peshqesh te ne Fatosi.
  Yyyyyyyy bajgë

 8. alphade says:

  Me se do i bashkohet Blushi opozites se Bashicit,
  me “koqet e dashit” . Blushi nuk ka as parti dhe as
  ndjekes qe t’i bashkihet kopese pa ” bari ” te
  bandes pedeiste.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *