FOTOT/ Humori: PD nxjerr nga shkolla adoleshentët për të protestuar për… votën e lirë

Partia Demokratike ka nxjerrë sot nga shkolla disa adoleshentë, për të protestuar dhe për t’iu bashkuar çadrës së “Lirisë”.

Sali Berisha ka postuar disa foto me krenari.

Ironia është se PD po nxjerr për të protestuar për votën e lirë, edhe adoleshentët që nuk kanë të drejtë vote.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/adoleshente-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/adoleshente-1.jpg","attachment_id":"636585"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/adoleshente-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/adoleshente-1-1.jpg","attachment_id":"636586"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/adoleshente-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/adoleshente-2.jpg","attachment_id":"636587"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/adoleshente-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/adoleshente-3.jpg","attachment_id":"636588"}]

5 komente në “FOTOT/ Humori: PD nxjerr nga shkolla adoleshentët për të protestuar për… votën e lirë”

 1. Kritiku says:

  Drejtuesit e ktyre shkollave duhet qe te pezullohen menjehere nga detyra dhe te dergohen per ndjekje penale. Vetem duke zbatuar ligjin, do te ndalohen shpellaret, qe te ndikojne me rrumpallen e tyre.
  Le te dalin pastaj keta drejtues shkollash dhe te akuzojne qeverine, qe i nxorri nga puna. Kete qeveri, vetem shkelesit e ligjit nuk e duan.
  Ku jane prinderit e ketyre femijeve qe te kundershtojne perdorimin e femijeve per interesa politike? Popull injorant!

 2. Mirush says:

  Normale, kur rinia eshte idiote dhe injorante, do e sjellin per hundesh mjeshtrat. Popull idiot, gjejne shesh e bejne pershesh.

 3. tr says:

  Cfare ben qeveria ?????

 4. Lugati says:

  ejjjjjjjj ripjellja …harrut ju qe para nji viti erjon veliaj boni proteste para gjykates …aedini kush mori pjese me urdher te arber maznikut..PUNTORET E OSHE..DHE UKT..ME RROGA ADOLOSHENTET FUNJA FUNDIT NUK PAGUHEN NGA TAKSAT E SHQIPTAREVE

 5. RRUSPIJA RIPJELLJES says:

  mos uuaaaaaasss cfare skandali

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *