Llalla: Ka dyndje denoncimesh për zyrtarët e inkriminuar (dhe premtimi se në shtator ndodh ngjarja e madhe)

Kryeprokurori i Republikës ka folur sot gjatë një analize punë në qytetin e Fierit, ku ka komentuar edhe ligjin e dekriminalizimit.

Sipas Adriatik Llallës, në organin e akuzës ka dyndje denoncimesh nga qytetarët për zyrtarë të inkriminuar, por deri në momentin e përfundimit të hetimeve Prokuroria nuk mund të japë emra.

Dekriminalizimi është proces në vijim. Ka një dyndje denoncimesh nga ana e qytetarëve, por për momentin nuk mund t’i themi me emrat” – mësohet të jetë shprehur në Fier kryeprokurori ne detyre Adriatik Llalla.

Një deklaratë e cila është shumë e ngjashme me deklaratat e bëra njëherë në vit se “në shtator do ketë hetime të bujshme

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Llalla: Ka dyndje denoncimesh për zyrtarët e inkriminuar (dhe premtimi se në shtator ndodh ngjarja e madhe)”

  1. NjeQytetarOptimist says:

    Ohh shit watch out..!! Do behet nami nga qesharaku rradhes.. E ka kthyer Prokurorine ne kanace..

  2. tr says:

    Largohu ! Le nam me deklarata shtatori .

  3. undefined says:

    I pari per tu hetuar duhesh te jesh ti zoti llalla e pasaj te tjeret

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *