“Opozita, si ajo k**va që s’pranon se ka pas marrëdhënie më parë”

Deputeti socialist Pjerin Ndreu, ka ironizuar protestën e PD-së.

Kjo kërkesa për zgjedhje të reja të ndershme nga të pandershmit, që janë në fakt dhe kampionët e dhunimit të votës, më ngjan si ajo puna e k…vës që s’pranon se ka pas marrëdhënie me asnjë më parë!

Në sy të shqiptarëve në zgjedhje janë shpërfytyruar e identifikuar si hajdutë, S. Berisha dhe derivatet e tij.

Ndërsa Luli, bukë e kos ha, sepse vjedhin të tjerët që të rritet ai!”, shkruan Ndreu.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në ““Opozita, si ajo k**va që s’pranon se ka pas marrëdhënie më parë””

 1. Ardi says:

  Shume mire ke thene. Kurve dhe e peradale me PD e ca ju mban pragu

 2. Ardi says:

  Shume i sakte z.Ndreu, i ka rene ne koke. Po na benne te virgjeren PD. Populli shqiptar e di mire se kush ka vjedh vota ne keto 25 vite demokraci prandaj kjo proteste eshte per kreret e pd dhe jo per antaret e thjeshte apo popullin siç thone.

 3. Alma says:

  Me te marre pushtetin keta pushta te PD me mire mbytu. Vettingu ju vjen hakut maskarenjeve, prandaj o burra nxitoni se vendin ne burg e kane. Lulzimi eshte vogelsire para qeverise dhe reformave te Rames. Tullumbacja e tij eshte e destinuar te pelcase

 4. Korabi says:

  Të limt o Pjerin mir juakebërë bajgave të ndyra.

 5. kozmo says:

  Cadra e cirkut ka mbledhur te gjithe kllounet e PD ,gjoja ne jemi shpetimi i Shqiperise . Qesharaket duan qeverine ne tavoline , para se te filloje wetingu ,
  I bejne dredha , nuk e duan wetingun ,sepse e din se cfare perfundimi do te kene .
  SHHME SHPEJT DO TE LARGOHEN NGA CADRA E TALLAVASE , DO TE KTHEHEN NE PARLAMENT ,SI QENTE E RRAHUR !!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *