Rama dhe Meta darkojnë bashkë, Berisha i lumtur: Kjo do të jetë darka e fundit…

Në kuadër të zhvillimeve të fundit politike në vend, ku në fokus është Reforma në Drejtësi dhe protesta që po mban prej katër ditësh opozita, kreu i qeverisë, Edi Rama është takuar mbrëmjen e sotme në një darkë me aleatin kryesor në qeveri, Ilir Metan.

Takimi ka nisur rreth orës 21.00 dhe po zhvillohet në një nga restorantet më të njohura të kryeqytetit.

Për momentet nuk bëhen të ditura detajet e këtij takimi,

Kjo darkë pune vjen pas vizitës ditën e sotme të eurokomisionierit Knut Fleckenstain.

Ndërkohë i menjëhereshëm ka qënë reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha.

“Kjo do të jetë darka e fundit e tyre” e ka komentuar ai për mediat.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Rama dhe Meta darkojnë bashkë, Berisha i lumtur: Kjo do të jetë darka e fundit…”

 1. Shqiptari i ILIRISE. says:

  Ndiqi,ndiqi Sali se mos u bjene bolet tja u rrembesh dhe tu a cosh barboneve dhe krimineleve qe ke mbledhur ne cader!

 2. Korabi says:

  Qoft e fundit për ty e fëmijët e tu o kriminel gjakftoht.
  Për një gjë të siguroj që shqiptarët do të të dhjesim mbi varrin tënd ta dish.Në ditën që do thyesh qafën do shkrehen pushkë si në ditën kur thjeve qafën nga pushteti në 97.

 3. Ata votuan mosndeshkimin e tyne says:

  hipokrizi e gjalle
  cinizem
  urrejtje

  shikoj ne ket foto


  kush na thote pse Edvin Rama nuk kerkon me vendosmeri Reformen?

  Mbani mend qe vetem referendumi e zgjidhte kete por kjo nuk ishte e arsyeshme sipas Edvinit.

 4. Vdeksh o plak kriminel. Te vdekshin te gjithe familjaret, nga me i vogli deri tek me i madhi. Hajdut, kriminel, vrastar.

Lini një Përgjigje te Korabi Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *