VIDEO/ Kjo moderatore çmend shikuesit. Dhe nuk e ka fajin tema për psikologjinë

Një moderatore zbaviti jo pak ndjekësit e saj, ndërsa prezantoi emisionin e veshur me një fustan të hollë, i cili e tregonte thuajse nudo.

Jenny Scordamaglia, 28 vjeçe nga Miami nuk e pati fare problem që t’i tregonte audiencës së saj gjoksin, pasi fustani blu që mbante veshur nuk arriti që të mbulonte pjesët e saj intime.

Përveç pyetjeve për ndonjë paqartësi të mundshme në lidhjen me temën e emisionit, që ishte psikologjia, shikuesit kanë ngelur të çuditur se përse moderatorja tërheqëse i kishte lënë veshjet intime në shtëpi.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Kjo moderatore çmend shikuesit. Dhe nuk e ka fajin tema për psikologjinë”

  1. albgentius says:

    Scordamaglia eshte italisht edhe do te thote Harron Bluzen. Kjo i pergjigjet pyetjes.

  2. Dibrani-UK says:

    Pune prositutash…? Duhet te jete patjeter ne mitingun e PD

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *