Fleckenstein i “nxjerrin” edhe një dashnore në Tiranë, ndërsa Berisha i vërsul Erlën e famshme, Arbana Xharrës

Knut Fleckenstein është njeriu më i urryer nga njerëzit pranë PD-së sot.

Ndaj tij ka nisur një sulm frontal, pas talljes me Berishës dhe deklaratës së opozita duhet të kthehet në Kuvend.

Fillimisht e nxorrën “njeri të besuar” të Sorosit.

Ndërkohë, gazetari Basir Çollaku, i afërt me PD-në, ka shkuar edhe më tej.

Ai shkruan se eurodeputeti vjen në Tiranë, se ka një dashnore.

“Fleckenstein ka dashnoren në Tiranë, ndaj ka ardhur. As e rruan për reformën”, shkruan ai.

Ndërkohë, Erla e famshme, i ka kthyer përgjigje Arbana Xharrës, pasi kjo e fundit ia kishte numëruar Sali Berishës, “bëmat” e tij kundër shqiptarëve në Shqipëri dhe Kosovë.

“Kur lexova dje akuzat tuaja, si klishe bajate ndaj Berishes, me ngjallet keqardhje per mungesen e nivelit profesional.

Akuzen se Berisha, qeveria e te cilit ideoi, gjeti financimin, projektoi dhe tenderoi autostraden energjitike Tirane – Prishtine, paska demtuar Kosoven me vonesa dhe jo Vuçiçi me bllokimin prej nje viti te punes se linjes se interkonjeksionit, e mendova si nje lajthitje hiperemotive ose nevoje per vemendje.

Po kaq anakronike gjej dhe etiketimet per njeriun qe rrezoi komunizmin ne Shqiperi. Por tek lexoj akuzat e sotme per lidhjet e Berishes me Al – Kaeden, si riciklim i hapur i tezave te Sllobodanit kunder Berishes dhe Shqiperise, me ngjajne me shume si detyrime e borxhe ndaj atyre qe qendrojne pas ose siper jush.

Me lejoni t’ju them se Berisha eshte i vetmi udheheqes shqiptar qe ka vizituar dy here Shtepine e Bardhe dhe ka pritur ne Shqiperi nje president amerikan ne detyre, vizite gjate se ciles u artikuluan publikisht futja e Shqiperise ne NATO dhe pavaresia e Kosoves.

Por nese nuk u mjaftojne keto fakte si pergjigje ndaj propagandes se Beogradit mund t’ju them se perveç dokumentave zyrtare te SHBA, ka disa media kryesore amerikane si Herald Tribune, Ëall Street Juornal etj, te atyre viteve dhe me vone, qe i kane bere jehone ne menyre te perseritur, kontributit te rendesishem te Shqiperise dhe personalisht te zotit Berisha ne luften dhe operacionet kunder terrorizmit islamik. Kontribut sipas tyre me i madh se sa i çdo vendi tjeter ish komunist ne Europe.

Ne lidhje me viziten e ndaluar ne Kosove, besoj se e keni degjuar fjalen vox populi – vox dei. Besoj se ata qe mbushen sheshet kunder ndalimit, e me pas per t’a pritur si kryeminister, flasin me qarte e me fort se mizat. Berisha jo vetem erdhi, por solli rruge per te bashkuar kombin ne nje korridor qe disa nga miqte tuaj ben gjithcka qe ta bllokonin kurse te tjere e quanin rruga e asgjekundit.

Besoj se e kuptoni qe kjo pergjigje nuk eshte per ju, por per opinionin.

Juve ju uroj te çliroheni nga keqperdorimi dhe detyrimet e atyre qe ju financojne”, shkruan Erla, e cila, për fat të mirë, është më e mirë me shkrim, se me gojë.

REMOTE_ADDR:[]

16 komente në “Fleckenstein i “nxjerrin” edhe një dashnore në Tiranë, ndërsa Berisha i vërsul Erlën e famshme, Arbana Xharrës”

 1. lond says:

  Ka gruan dhe motren e besir sollakut qe ja sbkerdhefsha ku ti ket, nuk u mbarokan b..q..si ky besqiri.

 2. Sali shpirteziu says:

  E vertete. Eshte shume e mire me goje. E ben me shpirt.

 3. ....... says:

  Erla, nje cope debile, e kam pasur shoqe Gjimnazi…nuk hante pyk fare…si e ka kapur ate post nje zot e di…..

  1. lola says:

   E ka deklaruar vete ne nje video.E ka kapur duke ngrene m…. e eprorere.Mund te kete perdorur dhe forma te tjera por kjo eshte e sigurte se ka dale nga goja e saj,Mua me habit fakti si ka mundesi qe ha kaq shume e nuk ka te ngopur .

 4. shqip says:

  Nuk habitem nga alucinacionet e pedeve. Ne fakt qe te jesh pjese e strukturave te shqupit , duhet te kesh nje cv te pasur me perversitete. As qe mund te imagjinohet qe njerez me llogjike e integritet te behen pjese e pedes. Perfundimisht Po vertetohet qe kjo organizate eshte antiperendimore. Eshte vazhdon fiziologjik i pjeses se kalbur te shtetit qe lame pas.

 5. Dritani USA says:

  Sic Qihet(shihet) qarte kjo e ka nda mendjen,nuk i ndahet Sali Qenit deri ne fund.Amen

 6. Epo kjo pune! says:

  ju thane lotet kesaj kur zbriti nga fiku sala apo akoma me shami ne dore…. ik moj cupeline pa dinjitet, e ardhmja!!!!!!!!!!

 7. Angjelini says:

  Erla mos qaj se akoma nuk ka vdekur plaku i dhjere Berisha. Ptu te marrte mortja. Laj gojen kur te flasish me Arbanen sepse nuk eshte e piste si ti. Ik qaj tani dhe mos harro ti nderrosh breket Sali Gerdecit, nipit te serbise.

 8. Fallo Madhi says:

  Dergoni ndonje pako me kapota tek Cadra e gabeleve serbe se do plase sida e bythes.Keta as 100 vite nuk i voton njeri me.
  Te pakten Enveri vdiq e iku.po kete jane 100 here me te poshter.PD partia e serbeve.grekeve,por jo Shqiptareve.Ju qifsha grate ,motrat kush perkrah sali serbin dhe lulu pederastin.Kam ndigju se Erla e merr vetem ne goje se brimat poshte i jane bere Tubo.

 9. Liu says:

  Dhe mos harro ti fshish edhe bythen saliut kur vete ne banje Po ik moj debile se Arbana Xhara eshte nje zonje e nderuar dhe gazetare me dinjitet dhe nuk I kunderpergjigjesh dot ti moj bythlepirese e lamashve te Pd dhe e sali hale kryekriminelit surrat shtremet thuthuqe ptyyyyyyyyy

 10. denis says:

  Cfare i shtyn keta njerez te PD ti qendrojne ende rrotull kriminelit skizofren Sali Berisha nga Vicidoli dhe dhender i Serbise me detyre te shkaterroje shqiperine dhe te vrase shqiptaret.

 11. Shqiptari says:

  saliu! Rezoje Komunizmin ne Shqiperi? Hahaha ku e ke pare dhe lexuar mi goce mi Erla,po ku kishte bythe e tru saliu te rrezonte Komunizmin,e sidomos kete te egrin shqiptar. Komunizmi kishte vite qe kishte rene,ne saje te te madhit Ronald Regan dhe politikanit largpames Rus, Mihail Gorbacov. Te tjerat ketu ne Shqiperi jane pordhe me rigon,thote populli. Prandaj sic Qihet(shihet) zotrote ne ate kohe nuk ke si ti dije gjerat,se mami jot te ndronte napat,se ne ate kohe nuk kishte bebelina, saliu te vriste per Komunizmin,sic ka vrare dhe tani ne kohe te demokracise. Respekte per gazetaren A. Xhara

 12. Alidemsi vjeter says:

  O Zot ! Basir Collaku gazetar ? ! Hajde mos e pi rakine me fund qe te mbledhesh bythen e katunarit …..

 13. Shoqja jote shume prane says:

  Moj Erla ,kush te ka shkruar kesaj rradhe kete koment ndaj Arbanes?,ik moj se ti nuk i arrin as te maja e thoit asaj,moj idiote.keshtu ke qene ne gjimnaz e keshtu budallacke do vdesesh duke lepire B…n e eproreve te tu (sic e ke pohuar vete)

 14. Agimi says:

  Ne realitet, aty ku thuhet “eshte me e mire me shkrim se sa me goje” ka dashur te thoje “ESHTE ME E MIRE ME DORE SE SA ME GOJE”…..por nuk e ka bere sepse ashtu do dilte haptas tallja seksuale qe i ka bere 🙂
  Gjithsesi, e ke arritur qellimin

 15. Armandi says:

  Jo shoku jo erla me goje eshte llahtar fare ..
  Ku ja merr neper goje politikaneve i le pa men

  Ps .kur i merr neoer goje ..sorry

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *