FOTO/ Ish-ministri i Berishës i arrestuar për korrupsion, lë qelinë dhe shfaqet në protestë kundër… korrupsionit

Në çadrën e PD-së të ngritur para Kryeministrisë sheh çudira.

Fjala vjen, sheh Dash Alikon e Lazaratit, që proteston kundër drogës.

Sheh Arben Ristanin të protestojë për zgjedhje të lira, ndërkohë që ka bërë masakra kur ishte kryetar KQZ-je.

Por foto më interesante është ajo e ish-ministrit Spiro Ksera, që ka vetëm pak kohë që ka lënë burgun, pasi ishte arrestuar për korrupsion.

Ai ka dalë të protestojë para Kryeministrisë, kundër… korrupsionit.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ksera-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ksera.jpg","attachment_id":"637149"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ksera-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ksera-1.jpg","attachment_id":"637150"}]
                 Loading...