FOTO/ Ish-ministri i Berishës i arrestuar për korrupsion, lë qelinë dhe shfaqet në protestë kundër… korrupsionit

Në çadrën e PD-së të ngritur para Kryeministrisë sheh çudira.

Fjala vjen, sheh Dash Alikon e Lazaratit, që proteston kundër drogës.

Sheh Arben Ristanin të protestojë për zgjedhje të lira, ndërkohë që ka bërë masakra kur ishte kryetar KQZ-je.

Por foto më interesante është ajo e ish-ministrit Spiro Ksera, që ka vetëm pak kohë që ka lënë burgun, pasi ishte arrestuar për korrupsion.

Ai ka dalë të protestojë para Kryeministrisë, kundër… korrupsionit.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ksera-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ksera.jpg","attachment_id":"637149"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ksera-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/ksera-1.jpg","attachment_id":"637150"}]

7 komente në “FOTO/ Ish-ministri i Berishës i arrestuar për korrupsion, lë qelinë dhe shfaqet në protestë kundër… korrupsionit”

 1. Faro says:

  Kapje inteligjente!

 2. met says:

  Nje mase shume e madhe k*qesh shqiptar (+40%) mbeshtesin, qorrazi per nje kothere buke, PD e udhehequr nga hajduta, kriminela, imbecila…. Familja Berisha ben jete lluksoze, disponojne miljona EURO/USD, vila luksoze….nderkohe qe shume tarallaket qe dalin ne mbeshtetje te kesaj familje nuk kane buke te hane.

 3. shaqo says:

  Pse u duken cudira? Cudi do te ishte te mos ishin keta njerez, por hallexhinjte.
  Hallexhinjte jane neper punet e tyre, shohin hallet e tyre, jo hallin e Saliut e Lulit me shoke. Ata duan te vrasin, vjedhin perseri, prandaj duan pushtet, por kesaj radhe ua kane pire lengun.

 4. Fallo Madhi says:

  Nuk dua te mbroj PD se e urrej ate qe i beri Shqiperise dhe e nisi mbrapsht qe nga 91,por sot po Qeverise gjoja e majta,tjetri mori 1milione vota dhe tall bythen me popullin me facebook e te tjera rrjete sociale.Te pakten ky e beri nje vit burg po te tjeret qe kane vrare dhe tallen me njerezit.me cfare kemi pare edhe deputetet e PSse nuk jane dhe aq shume te varfer,te gjithe me vila dhe para jane kane vjedhur aq shume saqe disa si Dash Peza nuk dine ku ti fshehin apo si ti justifikojne.Fatkeqesisht Shqiperine e kane kapur per fyti,saliu,edi,fatosi dhe ilir hajduti dhe po ja pijne gjakun keto 27 vite.Alternative tjeter nuk ka keshtu qe jemi sklleverit e tyre ose skllever per te lare makinat ne angli apo pjatat ne amerike.

 5. maximus says:

  vodhi 300milion(te kapura) se te fshehta mund te jene 10 fishi, beri 6 muaj burg, tani del dhe i shijon ato para qe vodhi, a kane nder dhe turp keta maskarenj, ketyre me duket se su ben pershtypje asgje se ç’mendojne te tjeret, ketyre u eshte bere mendja vetem leke dhe euro, s’duan tia dine per asgje tjeter. yyyyyyytttttttt sale race, kurre mos ardhshi ne pushtet ju llumi i llumit te shqiperise. edhe pse ne familjen time s’kam patur asnje komunist dhe asnje te persekutuar dhe qe tani as qe me intereson ps-ja sepse jetoj jashte, por dua te them se si nje spektator, qe e krahasoj qeverisjen e sotme me ate te vendeve perendimore, dua te them se e majta shqiptare eshte shume afer asaj perendimore edhe pse nuk jane ne kushte te barabarta, por si vizion , eshte shume afer me ate perendimoren. prandaj o popull, nqs doni qe femijet tuaj te rriten si ne evrope , bojkotoni çeten e pd-se, sepse ajo e kishte shancin , jo nje here , por disa here dhe s’beri asgje per ju, por mendoi vetem per xhepat e saj dhe te oborit te saj, dhe tani qe duan te vijne ne pushtet nuk duan se ju dhimbset populli, por duan qe te mbrojne ato qe kane vjedhur dhe vrare ne keto 25 vjet. te jesh i varfer nuk eshte turp, por te jesh i meperkembur dhe i poshteruar deri ne gen, nga kllasa politike, kjo nuk mund te pranohet ne shekullin ku jetojme, prandaj pergjigjja me e mire per çeten e pd-se do te ishte bojkoti perfundimtar nga kjo çete maskarenjsh dhe hajdutesh., te cilet s’ndejne asnje lloj pendese edhe sot , per te gjitha ato qe i kane bere dhe po i bejne ketij kombi qe per fat te mire ZOTI nuk e ka kursyer doren, por ja ka dhene te gjtha.

 6. Bushi says:

  Ja kushe jane njerzit e pd-ke.Njerez te felliqur.Te burgosur per vjedhje e korrupsion,tani vijne te Basha si trima.A e meriton voten pro Basha,duke u mburre me keta lloje speciesh? Jo kurre.Kjo eshte tallje.Por t’a dine mire se Basha dhe Berisha nuk tallen dot si dikur me popullin.

 7. shefki aliti says:

  SALIU E FUTI NE NATO SHQIPERINE O Z FALLO….
  Hala me heret dha pasaportat, hapi kufijte,rzoi ramiz mutin komunist, mori kabinetin e Enver hitlerit dhe ja dha Pjeter Arbnorit ne te cilin kabinet prej kur kishte cof enveri me dry e mbante Shriga komuniste…
  Saliu ndertoji AFERTsisht 4000 km autostrada….
  TJERA ploot….e ploot bile ua solli edhr buken e bardhe duke zv te zezen
  Por me me peshe eshte se shkatroi komunizmin me te eger ne bote, pa derdh gjak

Lini një Përgjigje te maximus Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *