FOTO/ Jahmir Hyka prezantohet tek San Joze Earthquakes

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Jahmir Hyka ka nisur aventurën e tij në amerike ku është prezantuar tek skuadra e tij e re San Joze Earthquakes.

Mesfushori i kombëtares shqiptare ka qenë i pranishëm në abientet e klubit të tij të ri, ku ka parë nga afër ambientet stadiumin dhe pozuar me fanellën e re me numërin 10-të.

“Ai është këtu! Jahmir hyka mbikëqyr shtëpinë e tij të re për herë të pare” shkruhet në postimin e klubit San Joze Earthquakes.

Hyka u transferuar tek skuadra amerikane nga ekipi i Luzernës i superligës zviceriane.

Fotografia e San Jose Earthquakes

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *