FOTOT/ Fansat racistë bënë të shpërthente në lot lojtarin, zv/presidentja u del në mbrojtje

Debati në Serbi për reagimin e një futbollisti me ngjyrë ndaj tifozëve racistë vazhdon që të jetë i ndezur.

Imitimet e thirrjeve të majmunëve ndaj Everton Luiz-it, futbollist i Partizanit të Beogradit, bënë që ai t’u tregonte gishtin mesit fansave të Rad Beograd-it e më pas shpërtheu në lot.

Por zëvendëspresidentja e këtij klubi futbolli, Jelena Polic reagoi ashpër ndaj brazilianit në mediet sociale.

“Shko prapë në Brazil dhe tregua gishtat e tyre të zi tifozëve atje”, shkroi ajo.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/zvpr-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/zvpr-6.jpg","attachment_id":"637254"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/zvpr-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/zvpr.jpg","attachment_id":"637257"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/zvpr-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/zvpr-8.jpg","attachment_id":"637256"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/zvpr-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/zvpr-7.jpg","attachment_id":"637255"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/zvpr-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/zvpr-5.jpg","attachment_id":"637253"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/zvpr-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/zvpr-4.jpg","attachment_id":"637252"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/zvpr-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/zvpr-3.jpg","attachment_id":"637251"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/zvpr-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/zvpr-2.jpg","attachment_id":"637250"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/zvpr-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/zvpr-1.jpg","attachment_id":"637249"}]

2 komente në “FOTOT/ Fansat racistë bënë të shpërthente në lot lojtarin, zv/presidentja u del në mbrojtje”

  1. zaho says:

    Ndersa ty Jelena do te marrin partyzane e do te te cojne tek arushat ne stepen siberiane, ne token meme

  2. Klimax says:

    Une nuk kuptoj serbisht, por ne kete artikull nuk po kuptoj as shqipen!!!!!!
    “Shko prape ne Brazil dhe tregua gishtat e tyre te zi tifozeve atje”, shkroi ajo.(!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
    Hahahahaha!!!!! Masakrim total i gjuhes shqipe!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *