Rama mbledh drejtuesit e qarqeve në selinë e PS

Kreu i PS-së, Edi Rama ka mbledhur sot drejtuesit e qarqeve si dhe disa prej sekretarëve në selinë e PS-së.

Ky takim i kreut të qeverisë vjen një ditë pas takimit që zhvilloi me aleatin e tij qeverisës Ilir Meta në kryeministri, ndërkohë që opozita për të pestën ditë vijon protestën në çadrën e ngritur në bulevard.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Rama mbledh drejtuesit e qarqeve në selinë e PS”

  1. Endri says:

    KE NJE POPULL PA BUK O QYP. NJE POPULL QE PAGUHET 30.000 lek ne muaj dhe 20.000 shkojn per korentin dhe ujin. Per buk e per tu lare vete dhe rrobat mendon Greku apo Gjermani. PO RAME PO KESHTU BOHET SHTETI.

  2. tr says:

    Keto jane pune te kurdisura ,vetem nga META .
    Meta kerkon ta mbeshtesi me shpatulla ne mur Ramen . Meta punon si urith me PD , vetem per interesat e tij .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *