Rama mbledh drejtuesit e qarqeve në selinë e PS

Kreu i PS-së, Edi Rama ka mbledhur sot drejtuesit e qarqeve si dhe disa prej sekretarëve në selinë e PS-së.

Ky takim i kreut të qeverisë vjen një ditë pas takimit që zhvilloi me aleatin e tij qeverisës Ilir Meta në kryeministri, ndërkohë që opozita për të pestën ditë vijon protestën në çadrën e ngritur në bulevard.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...