Edi Rama merr Lulzimin në kabinet

Kryeministri Edi Rama ka përzgjedhur si këshilltar në kabinetin e tij Lulëzim Rafunën.

Rafuna është shtetas kosovar dhe ka qenë drejtor i Doganave në Republikën e Kosovës.

Faleminderit Lulëzim Rafunës që pranoi rolin e këshilltarit në kabinetin e kryeministrit të Shqipërisë, pas një eksperience të suksesshme në drejtimin e doganave të Kosovës”, shkruan Rama në Facebook.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Edi Rama merr Lulzimin në kabinet”

 1. Endri says:

  Pse nuk me more mu ti o palle. Apo ku don keshill ti. Ti te bllokon EDHE FB kur nuk bie dakort me ty.

 2. Albanistan says:

  po pse boll hajduta kemi ne..qe t’falemi ne kosove

 3. titi says:

  Po Endri, po. Ka bo shume gabim, ia vlen te marresh nje si ty ne kabinet. Nejse, kushedi me Lulzimin tjeter do kesh fat me shume.

 4. ti je muslimon,ti nuk keshillon dot sulltanin e jo me te luash evropianin..........allah uakbar! says:

  shikoje nga boi,1,5mtr burre…………………hahahaha!
  ore CORAPEKUQ,i ke trute e kokes ne vend ti apo jo,po nuk vure mend nga keta njemetroshet sunite more koqe….!!!!???
  nuk behet stani me lepuj[turkoshake] o corapekuq………………!

 5. miri says:

  Zgjedhje interesante.!Shpresojmë të funksionojë.!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *