FOTO LAJM/ “Qindra” studentë i bashkohen protestës së PD-së….

Qindra studentë i bashkohen protestës së PD-së.

Kështu raportonin disa portale pranë PD-së, duke e shoqëruar lajmin me këtë foto.

Janë disa studentë që vijnë nga Korça.

Siç shihet, autobusi është mbushur as çerekun e tij.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “FOTO LAJM/ “Qindra” studentë i bashkohen protestës së PD-së….”

 1. lavdosh says:

  Po shkojne ne disko! Keshtu gjejne justifikimin per te lene mesimin dhe free entry to the disco! Why not
  Me shume duket si nje mbremje dhe feste e organizuar nga fakiret se sa nje proteste. A e di njere se per cfare po festojne ?

 2. Angjelini says:

  Kerkojne te studjojne falas dhe te rrine ne facebook dhe kafene. Ptu gjenerate e degjeneruar. Une ne kanada jetoj dhe me eshte dashur te punoj vazhdimisht gjate studimeve qe te paguaj universitetin. Ne fak akoma jam duke e paguar borgjin e akumuluar.

 3. Spartaku says:

  Dihet tashme, se, pd-ke / Saliu dhe Basha me hienat e tyre), mashtrimin dhe genjeshtren e ka patur dhe e ka metode pune per te ngritu larte punen e felliqur te tyre, dhe per te mposhtur kundershtaret.

 4. Nyc says:

  Keta bejne mire te shkojne ne leksione dhe seminare jo te behen fshirese bythe per Lulin e Saliun

 5. Epo kjo pune! says:

  more sa gjak serbi e greku paskemi patur…. te behesh ure per te plehren qe shiti detin…. rini pa dinjitet!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *