FOTO LAJM/ “Qindra” studentë i bashkohen protestës së PD-së….

Qindra studentë i bashkohen protestës së PD-së.

Kështu raportonin disa portale pranë PD-së, duke e shoqëruar lajmin me këtë foto.

Janë disa studentë që vijnë nga Korça.

Siç shihet, autobusi është mbushur as çerekun e tij.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “FOTO LAJM/ “Qindra” studentë i bashkohen protestës së PD-së….”

 1. lavdosh says:

  Po shkojne ne disko! Keshtu gjejne justifikimin per te lene mesimin dhe free entry to the disco! Why not
  Me shume duket si nje mbremje dhe feste e organizuar nga fakiret se sa nje proteste. A e di njere se per cfare po festojne ?

 2. Angjelini says:

  Kerkojne te studjojne falas dhe te rrine ne facebook dhe kafene. Ptu gjenerate e degjeneruar. Une ne kanada jetoj dhe me eshte dashur te punoj vazhdimisht gjate studimeve qe te paguaj universitetin. Ne fak akoma jam duke e paguar borgjin e akumuluar.

 3. Spartaku says:

  Dihet tashme, se, pd-ke / Saliu dhe Basha me hienat e tyre), mashtrimin dhe genjeshtren e ka patur dhe e ka metode pune per te ngritu larte punen e felliqur te tyre, dhe per te mposhtur kundershtaret.

 4. Nyc says:

  Keta bejne mire te shkojne ne leksione dhe seminare jo te behen fshirese bythe per Lulin e Saliun

 5. Epo kjo pune! says:

  more sa gjak serbi e greku paskemi patur…. te behesh ure per te plehren qe shiti detin…. rini pa dinjitet!!!!

Lini një Përgjigje te lavdosh Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *