FOTOT/ Basha mesazhe nga çadra e protestës qe sa vjen dhe ka më shumë hapësirë, por ç’bëjnë Rama e Meta

Lulzim Basha ka vendosur të shtyjë dhe më tej qëndrimin në çadër përballë Kryeministrisë.

Rama dhe Meta ndërkohë, kanë vendosur të jenë më argëtues, pas një dite të lodhshme pune.

Ndërkohë që protesta e opozitës la dje ditën e saj të pestë dhe çadra ka nisur të boshatiset jo vetëm nga njerëzit, por dhe idetë, kryeministri e kryeparlamentari vijojnë axhendën e punës, e shfaqen edhe në FB me postime.

Rama ndau me ndjekësit e tij emocionet e ndeshjes së Juventusit, ndërsa ka shkëmbyer batuta me komentuesit.

Meta nga ana tjetër, ka darkuar me gruan e tij, në shtëpinë e Ilir Kullës.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/rama4.jpg","attachment_id":637688},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/kulla1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/kulla1.jpg","attachment_id":637689},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/komente-5-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/komente-5.png","attachment_id":637705},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/komente-1-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/komente-1-2.png","attachment_id":637706},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/komente-2-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/02\/komente-2-1.png","attachment_id":637707}]

2 komente në “FOTOT/ Basha mesazhe nga çadra e protestës qe sa vjen dhe ka më shumë hapësirë, por ç’bëjnë Rama e Meta”

  1. Albani_UK says:

    hahahaa tallje raki me bet 5000 😛

  2. Popull says:

    Shko ore Bash bibilushi, shko ne Hollande, apo sta mban, se mos ti nxjerrin te gjitha ato “bemat” e tua, dhe behesh i kerkuar nga Interpoli. Sdo as mend as kalem pse ti e “baba” jot shpirteror, keni dal e pengoni trafikun. Eshte perpelitja e fundit! Lufte per jete a vdekje. Maskarenj te medhenj paskeni qene. Duhet populli te ngrihet e tju japi drurin qe po kerkoni. Te zente mallkimi i nenave qe veshet me te zeza ore ndyresire, kriminel. Mallkimi i popullit ju zente! Ti marrte zoti te gjitha cfar ke mbas shpirtit, ty, vellait, tend zeni e babes tend Sali. Harram ju qofte cdo gje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *