Ronaldo shpërthen ndaj shokut të skuadrës së tij

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Cristiano Ronaldo, ka debatuar me dikë nga shokët e skuadrës së tij pas humbjes me Valencian, me rezultatin 2-1.

Sipas të përditshmes sportive madrilene, “AS”, kamerat e kanë kapur yllin portugez, pas ndeshjes, duke iu drejtuar dikujt nga shokët e skuadrës së me fjalët.

“Unë kam shënuar, por çfarë ke bërë ti

Por, kamerat nuk kanë identifikuar se cilit lojtarë ia ka dedikuar Ronaldo këtë mesazh.

Pas kësaj humbje atmosfera tek klubi “Los Blancos” nuk është dhe shumë e qetë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *