VIDEO/ Ndizini qirinjtë, por jo për Ramën. Kanë vdekur njerëz aty!

Mbrëmjen e djeshme, protestuesit e PD-së kanë ndezur qirinj përpara Kryeministrisë.

Me këtë akt, ata donin të tregonin se kryeministri Edi Rama ka “vdekur”.

Në fakt, aty ka vdekur dikush tjetër.

Ka vdekur Aleksi, Faiku, Ziveri dhe Hekurani.

U vranë pikërisht nga njerëzit që sot i kanë ngritur ata në protest.

Kanë edhe pllakat aty.

Ndoshta do të bënin mirë që ata qirinj t’i vinin pikërisht në ato pllaka, në nderim të atyre njerëzve që u vranë thjesht sepse po protestonin kundër qeverisë.

Siç po bëjnë edhe protestuesit e sotëm.

Vetëm se këta nuk i vret njeri!

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *