VIDEO qesharake/ “Ta hajë dreqi PD, ndajeni mendjen çfarë po bëni”

Emisioni investigativ “BOOM” në televizionin “Ora News” ka përgatitur një video ku lidershipi i Partisë Demokratike shprehet lidhur me protestën e organizuar nga ky subjekt politik, si pasojë e së cilës është vendosur edhe një çadër në bulevardin para Kryeministrisë.

Siç shihet edhe nga video-ja e mëposhtëme, asnjë prej liderëve të djathtë nuk thotë të njëjtën gjë për çështjen në fjalë. Dikush e quan Lëvizje, dikush protestë, dikush grevë.

Mediat prej ditësh argumentojnë se opozita e cila është shpërngulur nga Parlamenti në rrugë nuk ka kauz.

Sikur të mos mjaftonte kjo, PD del aq dobët sa nuk bën dot një definim lidhur me arsyen se përse ka lënë Parlamentin për t’ju bashkuar çadrës.

Do duhej një sqarim të paktën për qytetarët!

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “VIDEO qesharake/ “Ta hajë dreqi PD, ndajeni mendjen çfarë po bëni””

 1. shqip says:

  Njeri me idiot se tjetri. Te gjithe bashke primitive dhe perverse deri ne vetemohim.

 2. lavdosh says:

  Feste dhe aheng do te ishte perkufizimi me i mire. Nje feste si ajo e tortes per 100 vjetorine Pavaresise. A ju kujtohet? Jam me i bindur se kurre se PD-ja nuk mund te beje me mire se 1997, 1998, Gerdeci, Rruga e Kombit, 21 Janari si dhe marifetet per vjedhjen e votave dhe parave publike.Nuk e kuptoj se per cfare festojne?

 3. republikani mbretnor says:

  sa hunderra qe jan kta te PDs mer jahu!

 4. harrove Piramidad!!! Njerezit shiten ckishin te pasuronin Saliun me familje, Azemin me familje e te tjere hajdute te PD qe kerkojne te vijne prap ne pushtet. Hajduti me i madh i 26 Vjeteve, Lulzim Basha (berisha), vodhi 240 miljon euro e nuk i ben syri terr, por do te behet Kryeminister… hahahahahahahahahahaha, luli vocerrrr, degjo ketu…ne burg e ke vendin po prit pak…..mos te besh cicin te breket se do vije edhe babi aty me ty….

 5. Lec kabashi says:

  — KESAJ I THON..;— HAJA CENIT PIJA CENIT…SHKO E BJEJ KARA-DYZENIIIIIIIIIIIIIIIIIIIT……………………………

 6. ZZzzzzz,.... says:

  KJO ESHTE SI AHENG JEVGU………..???!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *